Gökhan Akar resimleri

'Resimli Konular' forumunda Aysell tarafından 17 Eyl 2011 tarihinde açılan konu

 1. 10 Ağustos İzmir doğumlu olan Gökhan Akar, küçük yaşlarda müzikle tanıştı. Muziğe yakın bir ailenin içinde büyümesi ve bu alanda desteklenmesiyle 7 yaşında piano çalmaya basladı.
  İlköğretim yıllarında müzik eğitimine devam ederken babasının kurmuş olduğu bir orkestrayla birlikte sahne aldı.İlk defa 1995 yılında solo olarak sahneye çıktı.
  2000 yılında Ege Üniversitesi Devlet Konservatuvarını kazanarak profesyonel müzik yaşantısına adım attı.Okulla birlikte sahne çalışmalarına sürekli devam etti. Konservatuvar yıllarında kurduğu özel dershanesinde bir süre müzik eğitimi verdi.İlkokul yıllarinda çocuksu duygularla yaptığı şarkılar bu yıllarda daha profesyonelce devam etti.
  5 yıllık konservatuvar eğitimini tamamlayarak 2005 yılında mezun oldu ve hayatını İstanbul'a taşıdı.
  2006 - 2007 yıllarında İstanbul Yeditepe Üniversitesinde masterini tamamladı.
  Askerlik hizmetinden sonra bir yıl Amerika' da eğitimini sürdürdü, bunun yanında Los Angeles ve New York ta birçok yerde sahne ve müzik çalışmalarına devam etti. İstanbul'da birçok sanatci ve müzisyenle birlikte çalışmalarına devam eden Gökhan Akar' ın tanınmış sanatçıların albümlerinde şarkıları da bulunuyor.(Fatih Ürek,Ayça Tekindor,Yeliz Yeşilmen..vb. ) Şuan albüm çıkış şarkısı olan felsefe tüm müzik kanallarında ve radyolarda çalmaya başlamasının ardından 2. klibin Sus adlı parçasına çeken Gökhan Akar son olarak ta Sahibinden Çok Temiz Aşk isimli parçasına klip çekti
  gokhan_akar-1.jpg gokhan_temiz-1.jpg
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 14 Ağu 2014
Yükleniyor...