Gökkuşağı Kitabının Yazarı Kimdir

'Etüt Merkezi' forumunda Sitem tarafından 11 Şub 2012 tarihinde açılan konu

 1. Gökkuşağı Yazarı Kimdir
  Gökkuşağı V.C. Andrews

  Gökkuşağı Kitabının Yazarı V.C. Andrews dir. Gökkuşağı Hudson Serisinin 4. kitabıdır.

  V.C. Andrews Küçük yaşta okulda merdivenlerden düşüp ömür boyu tekerlekli sandalyede üzerinde yaşamak zorunda kalır ama V. C. Andrews bundan şikayetçi olmadığını her fırsatta tekrarlar. Kitaplarını daha çok V. C. Andrews veya Virginia C. Andrews adlarını kullanarak yazmıştır. Romanlarının çoğunda bir ailenin dramlarını gotik korku öğeleri kullanarak anlatır.


  Gökkuşağı kitap konusu

  Rain'in macerası Gökkuşağı'nda devam ediyor...
  Hudson ailesinin kaderi geçmişin gölgelerinde yaşamaya mı mahkumdur?
  Güneş bulutların arasından sıyrılıp genç kuşağı ısıtıp aydınlatacak mıdır? Bunların yanıtını Gökkuşağı'nda bulacaksınız.
  Rain'in kıymetli kızı, Summer, on altıncı yaşını bitirmek üzeredir ve onu çok güzel bir gelecek beklemektedir. Annesinin öğütleri kulaklarından hiç çıkmaz: Hayat zordur, ama her şeye rağmen umut doludur. Yaşıtı bütün genç kızlar gibi Summer'ın da hayali kalbini çalacak beyaz atlı prensini bulmak ve kendini hayatını kurmaktır.
  Fakat korkunç bir felaket Summer'ı daha genç kızlığını yaşayamadan yetişkinliğe geçmeye zorlar. Hayatın zorluklarıyla erken yaşta tanışacaktır. Umudunu yitirecek midir? Annesi gibi gözü pek ve güçlü müdür? Yoksa silinip gidecek midir?
  Summer'ın hayatı, Hudson ailesinin Virginia Eyaletindeki sırlarla dolu malikanesinde geçmiştir. Bir gün kendisini ilgilendiren sırları ortaya çıkartmanın zamanı gelir. Bazılarını paylaşacaktır. Bazıları onu yıllardır yuva bildiği evden kaçmaya zorlayacaktır. Bazıları da hayatı boyunca esir alacaktır...
  (Arka Kapak)

  [​IMG]
   
Yükleniyor...