Google Wave Başvuru

'Teknoloji' forumunda Pardus tarafından 13 Kas 2009 tarihinde açılan konu

  1. Kelime anlamı dalga olan Wave, aslında birden fazla kullanıcının aynı alanda gerçek zamanlı iletişim kurabildikleri, resim ve videoları paylaşabildikleri, dokümanlar üzerinde çalışabildikleri yeni bir platform. Tarayıcı tabanlı bir uygulama olan Google Wave'i dilerseniz Google'ın ilgili sayfasından kullanabileceğiniz gibi, dilerseniz kendi web sitenize de kolaylıkla entegre edebileceksiniz.

    Açık kaynak kodla geliştirilen Google Wave, Google Web Toolkit ile hazırlandı. Açık kaynak kodlu olması, Wave üzerinde dilediğiniz gibi değişiklikler yapabilmeniz ve hatta dilerseniz kendi Wave sunucunuzu kurmanıza bile olanak tanıyor. Yeni nesil tüm tarayıcılar ile çalışabilen Wave'in eklenti desteğine de sahip olması son derece ilgi çekici ve bu uygulamanın potansiyelini üst seviyelere çıkarmak anlamında oldukça önemli.


    Aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve çıkan sayfada uygun yerleri doldurun ve gönderin ve google ın size davetiye göndermesini bekleyin....:f40: Şimdilik gmail gibi davetiye sistemiyle çalışıyor ama yayınlanınca normalleşecektir...
     
Yükleniyor...