Görmeniz Gereken 501 Yer

'Etüt Merkezi' forumunda YAREN tarafından 8 Nis 2010 tarihinde açılan konu


 1. Görmeniz Gereken 501 Yer adlı kitap. Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanan Görmeniz Gereken 501 Yer kitabı baharın gelmesiyle birlikte tatil planları yapanların faydalanacağı türden..

  [​IMG]

  Görmeniz Gereken 501 Yer isimli kitapta belki de yaptığınız plandaki bir şehri bulup okumak belki de başka şehirleri gezerken diğerlerine gözatmak veya deniz kenarında dinlenirken irili ufaklı şehirleri yattığınız yerden keşfetmek hoşunuza gidecektir.

  Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanan “Görmeniz Gereken 501 Yer Afrika, Kuzey ve Güney Amerika, Asya, Avrupa, Avustralya, Güney Doğu Asya adaları ve Ortadoğu ana bölümlerine ayrılarak 501 şehri genel bilgileriyle tanıtırken neden görmeniz gerekir sorusuna da yanıt veriyor.

  Mexico City, Tokyo, Bombay ve New York gibi dünyanın en büyük şehirleriyle birlikte,1600 kişilik nüfusuyla Gallerdeki St. Davids, ya da Uruguayın en eski şehri 22.000 nüfuslu Colonia del Sacramentoyu da bulacaksınız. Bol görsel malzemenin yer aldığı kitapta gideceğiniz yerler hakkında detaylı bilgiler, şehri ziyaret etmek için en iyi dönem, kesinlikle görülmesi gereken bölgeler ve pratik bilgileri içeriyor.
  504 sayfalık kitap kolektif bir ürün..