GÖz alti morluk, ŞİŞlİk ve halka sorunu yaŞayanlar bu haberİ dİkkatlİ okusunlar;

'Kişisel Bakım' forumunda selda_ tarafından 25 Haz 2010 tarihinde açılan konu


 1. :f118:GÖZ ALTI MORLUK, ŞİŞLİK VE HALKA SORUNU YAŞAYANLAR BU HABERİ DİKKATLİ OKUSUNLAR;


  Fransız dermokozmetik devinın göz altı sorunu yaşayanlara özel olarak geliştirdiği floxıa parıs regard jel türkiye pazarına girdi.

  Uzun yıllar süren derin araştırmalarla, yüksek kalitedeki içeriğiyle ve en son yenilikler
  kullanılarak hazırlanmış ürünleriyle, cildi koruyup,canlandıran ve yenilen Floxia Paris ürünleri artık Türkiyede. Doktorlarla birlikte sürdürülen derin araştırma ve iletişimler, Floxia Paris markasının dünyadaki bugünkü gücünün ve tanınırlılığının temel yapıtaşını oluşturur. Güzelliğine ve cildine önem verenlerin gereksinimlerini en iyi şekilde cevaplandırmak üzere hazırlanan ürünler dünyanın birçok ülkesinde büyük beğeniyle talep görmektedir.

  Belli yaştan sonra insanların en çok karşılaştıkları sorunlardan olan göz altında meydana gelen morluk, şişilik ve halkalanmalar büyük estetik sorunlarına yol açmaktadır.

  İnsanoğlunun en değerli serveti olan cildi her gün güneşin zararlı ışınları ve hava kirliliği, alerji, stres gibi etkilerin altında kalır. Deri tabakasının bu zararlı etkileri en aza indirgemesi için modern ve cilt tiplerine göre bakıma ihtiyacı vardır. İşte tam bu noktada dünyanın her yerinde ürünleriyle efsaneleşmiş Dermokozmetik Markası FLOXIA PARIS cildin ihtiyacı olan ürünleri tüketiciye sunmaktadır.

  Floxia Parisin göz altı sorunlarına özel olarak geliştirdiği Regard Jel;

  Göz altındaki kan dolaşımınızı düzenler ve cildinizi temizler. Bu sayede göz çevrenizi rahatlatmakta ve bakışlarınıza ışık katmaktadır.

  REGARD JEL göz çevrenizdeki hassas cildinizin nem oranını dengede tutar. Bununla birlikte göz altı morlukları, torbalanmaları ve halkalanma belirtilerini azaltmada etkilidir

  Gel yapısı sayesinde cilde çok iyi nüfuz eder ve emilir. İçindeki aktif maddeler göz çevresindeki halkaları, morlukları, derideki kırmızı lekeleri ve göz altı torbalarını etkili şekilde yok etmeye çalışır. Alerjik bir duruma yol açan herhangi bir madde, paraben, lanolin ve parfüm içermez.

  • Sulfate de Dextran sayesinde göz altı torbalarını gözle görülen derecede azaltır ve kan dolaşımınızı hızlandırır.
  • Kırmızı lekeleri azaltır. Sulfate de Dextranin eklenmesiyle, « mica vert »maddesi farkedilecek derecede göz çevresinin düzelmesini sağlar.

  • « Niasinamid ve Rutine » birleşimi kan dolaşımını düzenler ve göz çevresindeki halkaları etkili şekilde azaltır.

  • Su molekülleri barındıran Sodyum hiyalüronat sayesinde göz çevrenizi uzunsüre nemlendirir.

  • Titan dioksit maddesi (UV) ışınlarına karşı direkt koruma sağlar.

  Kullanma Talimatı: Sabah ve akşam temiz göz altı çevresine hafif masaj yaparak uygulayınız. Göze temastan kaçınınız. Çocuklar için kullanmayınız. 15 ml tüp

  Ayrıca Floxia Paris markasının ürün gamında, cildin yaşlanmasıyla savaşan kırışıklıklarla mücadelede etkili peptid içerikli ürünler, dengeleyici ve arındırıcı losyonlar, ciltteki lekeleri azaltan sabunlar, yüksek faktörlü güneş koruyucu kremler, hamilelik sonrası oluşan karın çatlaklarını giderici ürünler, saç dökülmesini önleyici serumlar, vücut bakım ürünler yer almaktadır.

  Türkiyede son yıllarda büyüyen dermokozmetik pazarının zirvesine yerleşmeyi hedefleyen Floxia Paris markası Omeb Grup firmasıyla yaptığı işbirliği sonucu Türkiyede de bakımına önem gösterenlerin gözde bir markası olmaya aday ürünlere sahip bir profil arz etmektedir.


  Floxia Paris Ürünlerine tüm seçkin eczanlerden ve online olarak dogalecza internet sitesinden sahip olabilirsiniz. Müşteri hizmetleri için telefon numarası 0 216 623 10 20
   
Yükleniyor...