Grup hepsi Gülçin neden ayrıldı ?

'Medya Bölümü' forumunda Bloom tarafından 24 Nis 2010 tarihinde açılan konu

 1. Gulcin Ayrildi

  Müthiş dörtlü grup üç kişi kaldı. Aralarında sarışın güzel Gülçin'in ayrılmasından sonra Grup Hepsi grubu şimdilik 3 kişiyle devam edecek. Güzel sanatçının aralarından ayrılmasını şaşkınlıkla karşılayan diğer üyeler maalesef bu durumu kabullenmek durumunda. Sarışın sanatçı için aşık olup Dubai'ye gitti söylentileriyle birlikte gruptan ayrılması arkadaşlarında şok etkisi yapmış olsa gerek, herkes onun ayrılacak en son kişi olacağını düşündüklerini söylediler. Bu vahim ayrılık gerçekleştikten sonra ilk kez bir televizyon programına katılan Grup Hepsi çeşitli sorulara yanıt verdiler. Tabiki en çok sorulan soru Gülçin'in geri dönüp dönmeyeceği. Bu anlamda düşünüldüğünde onlarında şaşkınlıklarından yola çıkarak şöyle bir yorum yapabiliriz; Gülçin artık dönmeyecek. Çünkü zaten adı üstünde ayrılık gerçekleşmiş durumda. Onlar bizden şaşkın. Lakin verilen cevaplar neticesinde henüz herşeyin net, yani kesin olmadığı anlaşılıyor. Çünkü Grup Hepsi kızlarından Eren, program sunucusunun sorduğu; "Gülçin geri dönecek mi?" sorusuna böyle bir yanıt verdi. Şimdilik kesin bir şey yok diyen Eren, "Biz üç kişide konserlerimizi veriyor, programlara katılıyoruz" dedi. Tabi yapılmayacak birşey yok. İki kişide olsalar tek kişide kalsalar (ki o zaman grup olmaz) konserde verilir, programlara da katılınır. Ancak bu verilen cevaptan şunu çıkarıyoruz ki, Grup Hepsi kızları (yani şimdiki üçü) artık aralarından ayrılan arkadaşlarını gözden çıkardılar. Tabi onlar 4 kişi varoldular, ünlendiler ve halkın sevgisini kazandılar. Olurda yarın bir gün, Gülçin aralarına dönerse, onu aralarına almayacak bir durum yok.
   
 2. Cevap: Grup hepsi Gülçin neden ayrıldı ?

  offff ya niye ayrıldı birbirlerine çok yakışıyorlardı tam dörtlü olmuşlardı yaaa of çok üzüldüm
   
 3. Hepsi grubu, Gülçin’in aşkı müziğe tercih edip gruptan ayrılması üzerine yola üç kişi devam etme kararı aldı.Bundan sonra Gülçin gruba dönmek isterse bile almayacaklarını söylediler,yola 3 kişi devam edeceklermiş... GÜLÇİN in düğünü olunca eğer olursa tabii EREN ve YASEMİN gideceklerini fakat CEMRE gitmeyeceğini söyledi.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 11 Kas 2014
 4. gülçin ergül neden gruptan ayrıldı?

  hepinizin bildiği gibi hepsi grubundan gülçin ergül ayrılmıştı ve gülçinin evlendiği için ayrıldığı iddia ediliyordu ama iş başkaymış işte sizlere bir araştırma yaptım ve aldığım cevap:
  Hepsi müzik grubundan evlendiği için ayrıldığı iddia edilen Gülçin Ergül, önceki gün Nişantaşı Sofa Otel’de hukuk danışmanıyla bir basın taplantısı düzenledi. Gruptan ayrılma nedeninin 2005 yılından beri parasını almaması olduğunu belirten Ergül, konuyla ilgili yasal işlem başlattığını söyledi. Son dönemlerde çıkan haberlerden dolayı oldukça üzgün olduğunu ifade eden Gülçin, “Bahsi geçen açıklamaların hiç biri benim tarafımdan yapılmadı. Paylaşmadığım özel hayatım hakkında hiç kimsenin açıklama yapma yetkisi yok. Bu husus gerekli kişilere hukuksal yollardan da bildirildi. Özel hayatım hakkında açıklama yapmak zorunda olduğum içinde üzgünüm. Evlenmedim ve evlenmeyi de düşünmüyorum. Çünkü evlilik için yaşım daha çok küçük. Evlilik hazırlığımda yok. Benim erkek arkadaşım Dubai ’de yaşıyor ve bu yüzden dolayı da Dubai çok sık seyahat ettiğim bir yer. Grubu aşk için terk ettiğim yazıldı ama bunlar doğru değil. Gruptan ayrılmam ile ilgili olarak özel hayatımın hiçbir ilgisi yok ” dedi.
  Defter kayıtları gönderilmedi Basın toplantısına Gülçin’e hukuk danışmanı Avukat Üstün Kutsal da eşlik etti. Av. Kutsal, “Gülçin Hanım adına daha önce şirkete Stardium Müzik ’e ihtarlar çekildi. Defter kayıtları ve yapılan sözleşmeler istendi. Ama bunlar gönderilmedi. Bizde sembolik olarak 19 bin TL ’lik bir dava açtık. Gülçin konserlerden ve sponsor anlaşmalarından hakkını alamadı. Bu ödemeleri talep ediyoruz. Alacaklar defterlerin incelenmesinden sonra ortaya çıkacak ” şeklinde konuştu.
  Av. Üstün, “Gülçin’in ne gecesi ne gündüzü vardı. Şirketin kölesiymiş gibi telefon açılarak, mesaj çekilerek yarım saat sonra falan yerde sebepsiz yere olması isteniyordu. Biz dava açtık ve grubun diğer üyeleri de bu hakka sahip. Diğerleri de bu hakkı kullanabilir. Şu an da bizim iki davamız var. Bir tanesi bizim açtığımız dava diğeride şirketin bize karşı açmış olduğu 250 bin tl ’lik cezai şart talep davası ” dedi.
  2005 yılındaki alacaklarını dahi alamadığını ifade eden Gülçin arkadaşları hakkında da yorum yapmaktan kaçındı. Gülçin, “Benim yapacak bir yorumum yok. Herkesin yolu açık olsun. Mevlana ’nın bir sözü var. ‘Bir mum diğer mumu tutuşturduğunda ışığından hiçbir şey kaybetmez ’. O yüzden ben her şartta onları yine desteklemekten yanayım. Yaklaşık 3 aydan beri iletişim içinde değiliz ” diye konuştu.

  BU AÇIKLAMA GÜLÇİN ERGÜL TARAFINDAN BASIN TOPLANTISINDA OLDU İŞTE BİZDE GÖRDÜKKİ GÜLÇİN MEĞERSEM EVLİLİK İÇİN AYRILMAMIŞ ASLINDA BİR YERDE HAKLI AMA GENEDE BENİM KARARIM


  **NE OLURSA OLSUN ÖLENE KADAR HEPSİ**!!!!
   
Yükleniyor...