Gta 4 Görevleri

'Oyun Bölümü' forumunda zamaneanne tarafından 7 Ağu 2012 tarihinde açılan konu


 1. Gta 4 Görevleri Nelerdir


  Gta 4 Tüm Görevler  Its Your Call

  Roman sizi kız arkadaşı Mallory ve belalısı Vlad ile tanıştıracak. Bu noktada, Romanın Vlade bol sıfırlı bir borcunun olduğunu öğreniyorsunuz ve Romana yardım edebilmek için Vladden alacağınız bazı görevleri tamamlamanız gerekecek.

  Alonso Goralski

  Francis Havalimanına gidin. Önce arabadaki hedefin işini bitirin. Pompalı tüfek kullanan diğer adamın işini bitirebilmek için siper almayı ihmal etmeyin.

  Bert Reker

  Broker bölgesinde Bertü bulacaksınız. Kalabalık grup gözünüzü korkutmasın, siper alarak hepsini kolayca ortadan kaldırabilirsiniz.

  Freddy Paparo

  Dukes bölgesine doğru ilerleyin. Arabaya ateş ederek içeridekilerin inmesini sağlayın ve inenleri tek tek temizleyin.

  Shon Kikuchi

  North Hollanda gidin. Sizi görünce kaçmaya çalışacak. Arabaya bindiğinde işini bitirmeye çalışın. Eğer yeterince hızlı olamazsanız hızlanmaya başlıyor. Peşine düşün ve işini bitirin.

  Jimmy Kand

  Northwooddaki bir binanın birinci katında bulabileceğiniz Jimmynin işini bitirebilirsiniz.

  Simon Nashly
  Simon ve çetesi katlara yayılmış durumdalar. Siper alarak hepsini öldürebilirsiniz.

  Suikast Görevleri

  Suikast görevleri, Truck Hustle adındaki görevi tamamlamanızın ardından açılıyor. Görevleri, Alderneydeki bir telefonun önünden alıyorsunuz. Ödülünüz de bu telefonun yanına bırakılıyor.

  Water Hazard
  Fixerla konuştuktan sonra tekneyi bulun. Kırmızı okun gösterdiği adamı vurun. Yanındaki adamın da işini bitirdiğinizde görevi tamamlamış olacaksınız.

  Derelict Target

  Bina ve pick-upın arasında duran adamların işini bitirin. Binaya girip birinci kata çıkın. Nöbetçileri öldürün ve çatıya çıkıp hedefinizi öldürün.

  Dead End
  Arabayı takip edin. Bir ara sokağa sapacak ve duracak. Tebrikler, pusuya düştünüz! Sokağın çıkışına mümkün olduğunca yaklaşın ve sırtınızı sağlama alarak işlerini bitirin.

  Hook, Line and Sinker
  Hedefiniz, bir teknede. Haritanızdaki işareti takip ettiğinizde bir tekne bulacaksınız. Tekneye binerek hedefinize doğru yaklaşın. Burada ufak bir takip sahnesi yaşayacaksınız. Tekneyi batırana kadar ateş etmeye devam edin.

  Easy Fare
  Romanın arabasına binip yoldan Jermainei alın. İzinizi kaybettirmek için karmaşık ve dar yolları tercih etmelisiniz. Jermainei bıraktığınızda görevi tamamlamış olacaksınız.Mastersons St.ye geldiğinizde, Jermaine bir şeylerin ters gittiğini fark ediyor. Kısa bir süre sonra etrafınız polisler tarafından sarılacak. Düz gidip sağa sapın ve polis çemberinden çıkmaya çalışın.

  Three's a Crowd

  Romanın peşine düşen adamlarla ilgilenin. Bu sırada, Mallorie arayacak ve gelip kendisini almanızı isteyecek.

  Bull in a China Shop

  Beyzbol sopanızı güle güle kullanın! Çin mağazası işleten bir adamdan, Vladin alacağını tahsil etmeniz gerekiyor. Mağazaya gidin; adam parayı ödemeye yanaşmayacak. Batı tarafına doğru ilerlediğinizde bir çöp yığını göreceksiniz. Bir tuğla kapın ve vitrin camlarından birine fırlatın. Adam, mağazadan çıkıp ödemeyi yapmaya razı olacak. Parayı alıp Vladin yanına dönün. Vladden bir mesaj gelecek; artık “V sembolünün olduğu yere gidebilirsiniz.

  Hung Out to Dry

  Vladin alacaklarını tahsil etmek için bir kez daha göreve çıkacaksınız. Mekana ulaştığınızda, mağaza sahibi kaçmaya başlıyor. Aracına atlayıp uzaklaşmaya çalışacak. Bir arabaya atlayıp peşine düşün. Birkaç kez çarptığınızda pes edecek. Vladi arayın.

  The Master and the Molotov
  Dimitri size Mikhailin ölmesi gerektiğini söyleyecek. Eğer Mikhaili öldürmezseniz sizin başınız derde girecek. Mikhailın işlettiği kulübe gidin. İçerideki adamları öldürdükten sonra Mikhailın peşine düşün. Merdivenlerden çıkarak çatıya ulaşın. Mikhailı öldürün ve Dimitriyi arayın.

  Russian Revolution

  Harita üzerindeki B sembolüne doğru ilerleyin. Önce Dimitri, sonra da LJ sizi arayacak. LJ ile birlikte, Dimitri ile buluşacağınız depoya gidin. Burada sıkı bir çatışmaya gireceksiniz. Siper almadan hayatta kalmanız mümkün değil. Siper alarak ilerleyin ve tüm düşmanları öldürün. (Evet, söylemesi kolay.) İlerlediğinizde Dimitri kaçmaya başlayacak. Polislerin de olay yerine ulaşmasıyla ortalık iyiden iyiye şenleniyor. Dışarı çıkıp LJ ile birlikte sağdaki arabaya binin. Polisleri atlattıktan sonra kafeye dönün. Romanı arayın. Sizinle buluşmak isteyecek. Dairenize dönmek istediğinizde, yangını göreceksiniz. Kuzeye; Bohana doğru ilerleyin. Sarı oku takip edin ve yeni evinize “Merhaba deyip oyunu kaydedin.

  Luck of the Irish

  İşaretli noktadaki binaya girdikten sonra merdivenlerden çıkın. Tüfeği alın. Kuzeybatı yönündeki bekleme noktasına gidin. Ortadaki adama nişan alın; bir süre sonra silahını çıkarmak için bir hamle yapacak. Önce onu, sonra da yakınınızdaki düşmanları öldürün. Geri çekilin ve ikinci partiyi bekleyin. Elizabetayı arayıp görevin tamamlandığını bildirin.


  Search and Delete

  Brucieyi ziyaret edin ve polis karakoluna gidip bir araba çalın. Polis aracına bindiğinizde Brucie sizi arayacak. Polis aracındaki bilgisayara bağlanıp Lyle Rivası araştırın. Bulunduğu nokta haritanızda işaretlenecek. Sizi görünce kaçmaya başlayacak olan Rivası polis aracınızla takip edin. Arabasını hurdaya çevirdikten sonra arabadan inecek. İşini bitirin ve Brucieyi arayın.

  Escula of the Streets

  Manny Escula ile tanışacaksınız. Arabanıza atlayın ve Mannynin de binmesini bekleyin. Hedefte gösterilen alana park edin. Hedefi arabanızla mümkün olduğunca uzaktan takip edin. Bir depoya girecek. Binanın güneyinde yer alan ara sokağa girin. Yanındaki binaya çıkan bir merdiven göreceksiniz. Bu merdivenden çıkarak depo binasına ulaşabilirsiniz.

  Street Sweeper

  Manny sizden bazı dağıtımcıları temizlemenizi isteyecek. İşaretli alana gidin. Üç adamı temizledikten sonra arabanıza binin. Hedefiniz, bir arabanın içinde yanınızdan geçip gidecek. Mesafenizi koruyarak takip edin. Bir süre sonra arabadan inecek; bu fırsatı mutlaka değerlendirin. Görevi tamamladıktan sonra Mallorieden bir telefon gelecek. Haritada E ile işaretlenen noktaya ilerleyin.

  Payback

  Pavanoları takip edin, bir süre sonra kaza yaparak araçtan inecekler. Altı adamın hepsini olay yerinde öldürün ve izinizi kaybettirin. Haritada PB harfleri ile işaretlenmiş olan noktaya gidin.

  Diamonds are a Girls Best Friend

  Packienin arabasına (Bagajında Gracienin olduğu araba.) binin ve değiş tokuşun yapılacağı yere gidin. Ortalık biraz karışacak. Arabaların arkasına siper alarak adamların işini bitirin. Packieyi takip edin ve yukarıdaki adamları öldürün. Packie ile ayrıldıktan sonra düz gidin. Biraz ilerledikten sonra Packie ile tekrar bir araya geleceksiniz. Görev bittikten sonra Jimmyden bir telefon gelecek. Haritada J harfinin bulunduğu noktaya gidin.
   

Yükleniyor...