GTA 4 kasma sorunu çözümü

'Oyun Bölümü' forumunda EyLüL tarafından 9 Ağu 2012 tarihinde açılan konu

 1. Gta 4 Grafik Sorunu Çözüm  Oyunu satın alan bazı kişiler güncel ekran kartlarında ciddi sorun yaşadıklarını belirttiyorlar. Özellikle ATI-Radeon serisi çok tehlikeli, zira oyun ATI ekran kartı sahibi kişilerin sistemlerinde sık sık sebepsiz yere çöküyor. Bu sorundan en çok muzdarip olan ekran kartları ise Radeon HD 4870, HD 4850, HD 3870 ve HD 3850; yani hepsi güncel ekran kartları. Ama Nvidia'da da durum pek iç açıcı değil: Geforce ekran kartı sahipleri de bazı kesinti ve hatalarla karşılaşıyor.

  Bununla birlikte bir Rockstar dokümanı güncel PC sistemlerine sahip kişilerin oyunda orta detay seviyesini seçmesi gerektiğini iddia ediyor. Daha yüksek ayarların gelecekteki PCler için uygun olduğunu da ekliyor.

  Gta 4 Grafik Sorunu Çözümü

  Oyunda tüm grafik ayarlarını kullanabilmek için, \ Program Files \ Rockstar Games \ Grand Theft Auto IV klasöründe commandline. txt isimli bir dosya oluşturun ve içine - norestriction -nememrestrict yazıp kaydedin.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Oca 2014
 2. Beyler benim özellikler( " Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7600 @ 3.06 GHz 3.6 GHz 3,00 GB RAM 32 Bit İşletim Sistemi NVDIA Sürüm 311.06 GeForce GT 220") ilk önce epsiodes from liberty city'i yükledim yüksek kalitede oynadım bitirdim.sonra normal GTA IV yükledim(daha doğrusu complete edition içinde hepsi var ama ben 4'ü yükledim) bir süre oynadım bölümleri geçtim sonra oyuna girdiğimde cisimler sonradan geldi hiç bişey gözükmediği için etrafa çarpıyodum.sonra oyunu sildim tekrar yükledim patch herşey yaptım yine olmadı.bi sorum var acaba ben oyuna araba yaması felan yaptığım için mi böyle sorun oldu.yoksa başka bişeyden mi dolayı böyle oldu lütfen yardımm şimdi epsiodes from liberty city'i tekrar yükleyeceğim yükledim acil yardımm !!!
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 17 Ağu 2014
Yükleniyor...