Gta 4 Nasıl Türkçe Yapılır

'Oyun Bölümü' forumunda Masal tarafından 1 Eyl 2012 tarihinde açılan konu

 1. Gta 4 Oyunu Nasıl Türkçe Yapılır


  Gta 4 Nasıl Türkçe Yama Yapılır  GTA 4 Karakterleri

  Oyunu oynadığımız sürece birçok önemli karakterlerle karşılaşıyoruz. Kimisiyle çok uzun ilişkimiz oluyor kimisiyle çok kısa. Bu bölümde Niko dışında kalan oyundaki birkaç önemli karakterden bahsedelim.

  Roman Bellic: Niko'nun Liberty Citye gelmesine sebep olan kuzeni. Başta da bahsettiğimiz gibi Roman Nikoya anlattığının aksine basit bir hayat sürüyor. Çok eğlenceli bir karakter olan roman sevgilisi Malloride ile iyi bir gelecek hayal ediyor.

  Little Jacob: Jamaikalı bir silah tüccarı olan Jacob, Nikoya arkadaşlığının devam etmesi için indirimli silahlar satıyor. Zamanla Nikonun en güvenilir arkadaşlarından biri oluyor.

  Brucie Kibutz: Araba ve fitness düşkünü ve kendini çok düşünen, son derece rahat bir adam. Savurgan bir hayat yaşıyor ve iyi bir arkadaşlık sürdürürsek Nikoya ücretsiz helikopter servisi sunmayı teklif edebiliyor.

  Vladimir Glebov: Nikonun ilk görev aldığı kişilerden biri olan Vlad kendini çok büyük bir mafya olarak göstermeye çalışsa da aksine saygı kazanmaya çalışan küçük bir Rus tefecisi ve Comrades barının patronu.

  Dimitri Rascalov: Dimitri oyunun başlarında karşılaşılan bir Doğu Avrupalı karakter. Hikayede önemli bir rolü olan Dimitri, Mikhail Faustinin dostu ve ikisi kardeş kadar yakınlar. Ancak Faustinin uyuşturucu bağımlılığı ilişkilerini kötüye götürüyor.

  Mikhail Faustin: Liberty Cityde güçlü bir karakter olan Mikhail genellikle Hove Beach bölgesinde karşımıza çıkıyor. Niko, oyunun başlarında Faustin ve onun dostlarıyla iş arkadaşlığı kuruyor.

  Patrick McReary: Patrick rüşvetçi polis Francis McReary ve diğer McReary kardeşlerle ilişkisi olan İrlandalı bir serseri. McReary ailesi eskiden Liberty Cityde büyük güce sahip olmalarına rağmen güçlerini yitirmişler ve çok azı hayatta kalmış. Patrick ise annesi ve kız kardeşi Kate ile Dukeste yaşamaktadır.

  Kate McReary: Katein McReary ailesinin tek iyi üyesi olduğu söyleniyor. Oyunun ilerleyen bölümlerinde Niko, Kate ile karşılaşıyor ve sonuç olarak Kate, Nikonun kız arkadaşı oluyor.

  Malorie Bardas: Romanın sevgilisi fakat Romanın beceriksizliklerinden dolayı ilişkileri çok da iyi değil. Oyunun başlarında başka bir karakterle ilişkisi olduğuna dair şüpheler oluyor.

  Manny Escuela: Geçmişini arkasında bırakan eski bir Güney Bohanlı gangster olan Manny Escuela artık diğerlerine de aynı şeyi yapmaları için yardım etmeye çalışıyor ve mahallesini, çocukları ve Liberty Cityi iyileştirmek için uğraşıyor.

  GTA 4 Hileleri

  Oyun sırasında hile yapabilmek için Niko'nun telefonuna aşağıdaki numaraları girmeniz gerekiyor. Oyundan çıktıktan sonra hileler geçerliliğini yitirir. Yani oyuna tekrar giriş yaptığınızda her sefereinde hileleri tekrar yazmalısınız.

  Sağlığınızı Tazelemek için: 3625550100 numarasını arayın. Bu hile "Cleaned The Mean Streets" achievement'ını kazanmanızı engelleyecektir.

  Sağlığınızı ve Cephanenizi Tazelemek için: 4825550100 numarasını arayın. Bu hile "Cleaned The Mean Streets" achievement'ını kazanmanızı engelleyecektir.

  1. Silah Paketi için: 4865550100 numarasını arayın. Bayzbol sopası, tabanca, pompalı tüfek, MP5, M4, keskin nişancı tüfeği, RPG ve el bombası verir. Bu hile "Cleaned The Mean Streets" achievement'ını kazanmanızı engelleyecektir.

  2. Silah Paketi için: 4865550150 numarasını arayın. Bıçak, Molotov kokteyli, tabanca, pompalı tüfek, Uzi, AK47, keskin nişancı tüfeği ve RPG verir. Bu hile "Cleaned The Mean Streets" achievement'ını kazanmanızı engelleyecektir.

  Niko'nun aranma seviyesini silmek için: 2675550100 numarasını arayın. Bu hile "One Man Army" ve "Walk Free" achievement'ını kazanmanızı engelleyecektir.

  Niko'nun aranma seviyesine bir yıldız eklemek için: 2675550150 numarasını arayın.

  Annihilator çıkartmak için: 3595550100 numarasını arayın. Bu hile "One Man Army" ve "Walk Free" achievement'ını kazanmanızı engelleyecektir.

  Cognoscenti çıkartmak için: 2275550142 numarasını arayın.

  Comet çıkartmak için: 2275550175 numarasını arayın.

  FBI Buffalo çıkartmak için: 2275550100 numarasını arayın.

  Jetmax çıkartmak için: 9385550100 numarasını arayın.

  NRG-900 çıkartmak için: 6255550100 numarasını arayın.

  Sanchez çıkartmak için: 6255550150 numarasını arayın.

  SuperGT çıkartmak için: 2275550168 numarasını arayın.

  Turismo çıkartmak için: 2275550147 numarasını arayın.

  Hava ve Parlaklığı değiştirmek için: 4685550100 numarasını arayın.

  İndireceğiniz GTA 4 türkçe yama dil eklentisi ile GTA 4 oyununu türkçe olarak kullanabileceksiniz.

  GTA 4 Türkçe Yama Kurulumu

  Yamayı kurmaya başlamadan önce GTA 4 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı GTA IV oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız.
   
Yükleniyor...