Gübre Satarak Gerçek Para Kazanın

'Oyun Bölümü' forumunda priestvolkan tarafından 28 Mar 2017 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar Öncelikle Ülkemize Yatırım Yapmanın En Güzel Yollarından Biriside Çiftçiliktir.Gübrevim Diye Bir Yer Var Bu Sitede Sİzlere Solucan Satışı Yapılıyor Geniş Bilgilendirme Yapmak İstiyorum Herkez Bilgi Sahibi Olsun . Bu Site Gübrevim.com Sitesi 28.03.2017 Tarihinde Açılan Bir Çiftçilik Oyunudur . Oyun İçinde Solucan Alıyorsunuz ve Almış Olduğunuz Solucanlar Sİze Yıllık Gübre Üretimi Yapmaktadır. İşin Açıkcası Anladığım Kadarı ile Bu Sitenin Sahibi Küçük Bir Firma . Yapılan Bu Solucan Satış Sisteminden Elde Edilen Ödemelerlede Hem Siz Hemde Yeni Üretim Tesisi Kurularak Oyuncuların Yani Yatırımcıların Ödemeleri Yapılmaktadır. Siz Sadece 10 TL ile Solucan Alıyorsunuz Bir Solucan Size Yıl Sonunca Anlatılana Göre 16 TL Gibi Bir Kar Bırakıyor. Detayları Alta Yazıyorum Şimdi . Kayıt İçinReferansımla Kayıt Olursanız Sevinirim Size Zararı Yok Ek %5 Kazanç Veriyolar Referans Başı Kayıt Olunursa.

Arkadaşlar Alın Sitenin Çalışma Pirensibi Detaylar Burada.
    Site Hakkında Genel Bilgi:
    - Oyunun Amacı:10 TL ile solucan alıyorsunuz ve bu solucan saat de 1 gr gübre üretiyor.
    - Oyun Nasıl Oynanır:Kayıt olunur ve solucan alınır.
    - Oyunda Para Kazanma Taktikleri:Aslında oyun değil bir yatırım sitesi,çünkü web sitede yazdığına göre toplanan paralarla gerçek hayat da Kırmızı kaliforniya solucanı çiftliği alıp gübre satıcağını teahhüt ediyor.
    Oyun çok basit işleyişi var ve sadece 1 çeşit hayvan var.
    İstersen 1 tane satın alırsın istersen 1000 tane satın alırsın solucanı.
    1 Solucan saat de 1 gr gübre üretiyor ve 1000 gr gübre 3 TL ediyor.
    1 Solucan 1 senenin sonunda 26 TL para bırakıyor.

Hediye Verdiği Hayvan - Mal - Diğer Meteryaller:1 Tane solucan
    Üretim Veya Yem Deposu Minimum ve Maximum Miktarları: Depo ve ödeme puanı yok
    Hayvan - Mal - Diğer Meteryallerin Yaşam Süreleri:Solucanların ömrü 365 gün
    Ödeme Puanı Hakkında Bilgi:Ödeme puanı yok
    Roi Süresi Ve Oranı:4-4.5 ayda para geri dönüyor
    Birlik Sistemi Hakkında Bilgi:Yok
    Saatlik Ve Günlük Bonus Miktarı:Bonus yok
    Promosyon:Yok
    Ödeme İşlemcileri Papara ve Banka iban
    Deposit İşlemcileri Papara ve Epin sitesi
    Minimum Ve Maximum Ödeme Limiti:Yok
    Minimum Ve Maximum Deposit Limiti:Yok
    Yatırım Yapılan Miktarım:0
    Kayıt Olduğunuzda Size Özel Referans Kodu Panelinizde Mevcuttur.
    Referans Kazançları:%5

Moderatör tarafından düzenlendi: 6 Nis 2017

Yükleniyor...