Gülben Ergen'den Selülit İsyanı

'Medya Bölümü' forumunda zamaneanne tarafından 14 Haz 2012 tarihinde açılan konu

 1. Gülben Ergen'den Selülit İsyanı  Gülben Ergen Selülit Tartışması
  [​IMG]

  Gülben Ergen, Bodrum'da çekilmiş selülitli görüntüleriyle ilgili yapılan yorumlara isyan etti. Ergen, 'Kadının teninin acımasızca malzeme yapılması kadına şiddettir' dedi.

  Gülben Ergen, selülitli fotoğraflarının gazetelerde yayınlanmasına ateş püskürdü. Gazetecisinden akademisyenine birçok kadın 'Sunuş biçiminizle aşağıladığınız tenim ve bedenimle üç evlat dünyaya getirdim' diyen Ergen'e destek verdi Gülben Ergen'in selülitli fotoğrafları yeni bir gündem yarattı.

  Twitter'dan isyan eden Ergen, tepkisini şöyle dile getirdi:

  O selülitlerden daha önemli neler neler yaparım şok, şok, şok değeri taşımaz. (...) Kadının teninin, canının, bedeninin selülit başlığı altında bu denli acımasızca malzeme olabilmesi kadına şiddetin bir parçası. Okul öncesi verdiğim eğitime önem, bireysel olarak kurduğum dernek, Milli Eğitim Bakanlığı'yla işbirliğim, anneliğim ve selülitlerim? Göbekli bir adama yer vermez basınımız. Selülitle yargılayıp, sunuş biçiminizle aşağıladığınız tenim ve bedenimle üç evlat dünyaya getirdim. Ne selülitmiş, yıllardır eksik olmadı, haber değerini yitirmedi, gitti.
   
Yükleniyor...