Güneşi Beklerken Dizi Konusu

'Popüler Diziler' forumunda Yasemin tarafından 19 Tem 2013 tarihinde açılan konu

 1. Güneşi Beklerken Dizisinin Konusu
  [IMGALT=https://forumdaslar.com/upl/uploads/gunesi-beklerken-konusu-24554.jpg]gunesi-beklerken-konusu-24554[/IMGALT]

  Kanal D ekranlarında 4 haftadır yayınlanan yepyeni güzel bir gençlik dizisi başladı.Yayınlanmaya başlandığı ilk bölümünden bu yana oldukça ilgi gören dizi daha şimdiden çok sevildi.Beğeniyle izlenen Güneşi Beklerken Dizisinin merak edilen konusu kısaca şöyle:

  Demet Ebru Aykaç ve Zeynep Hande Doğandemir, Bursa’nın Gölyazı ilçesinde mütevazı bir hayat süren anne-kızdır. Demet’in terzi dükkanında işler umduğu gibi gitmez ve elinde avucunda ne varsa kaybeder. Bu sırada İstanbul’dan Demet’e bir dost eli uzanır. Bu çocukluk arkadaşı Jale’dir Deniz Türker. Jale, İstanbul’un en prestijli kolejlerinden Sayer Koleji'nin müdürüdür. Hem Zeynep’in iyi bir eğitim alması hem de yeni bir başlangıç yapmak için anne-kız, Zeynep’in tüm itirazlarına rağmen tası tarağı toplayıp İstanbul’a taşınırlar. Aslında Jale’nin onlar için başka planları vardır. Hem Demet’in hem de Zeynep’in hayatını kökünden değiştirecek bir sırrı saklamaktadır Jale…

  Jale, geçmişte yaptığı hatayı telafi etmek için İstanbul’a getirdiği Zeynep ve Demet’in hayatında yeni ama zorlu bir sayfa açmıştır.
   
Yükleniyor...