Güneşi Beklerken Zeynep Hakkında Bilmedikleriniz

'Popüler Diziler' forumunda Yasemin tarafından 1 Ağu 2013 tarihinde açılan konu


 1. Güneşi Beklerken Zeynep Hakkında Bilinmeyenler  Güneşi Beklerken Zeynep gerçek ismiyle Hande Doğandemir hakkında bilinmeyenler ve merak ettikleirniz.

  [IMGALT=https://www.forumdaslar.com/upl/uploads/gunesi-beklerken-zeynep23-78716.jpg]gunesi-beklerken-zeynep23-78716[/IMGALT]

  Güneşi Beklerken dizisinin Zeynep'i Hande Doğandemir hayatının bilinmeyenleri...

  Hande Doğandemir Ankara Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nü bitirdikten sonra İstanbul’a geldi kamera arkasında reji ve editörlük yaptı.Daha sonra Akademi 35,5’a giderek oyunculuk eğitimi almaya başladı.Hande Doğandemir Doğru kararlar verip doğru projelerde yer aldığını düşünüyor.

  Sıklıkla mantığını bir kenara bırakıp duygularıyla hareket ettiği zamanlar oluyor. Bu durum haliyle daha kırılgan olmasına neden oluyor.Hande Doğandemir kendisinde sevdiği özelliği iletişim kurmak konusunda zorlanıyor olması.Hande Doğandemir okul hayatı boyunca da tüm etkinliklerde sunuculuk yapmış, dans etmiş ve sahneye çıkmış. Utangaç bir çocuk olduğunu söyleyen güzel oyuncu içinde oyunculuğun küçüklükten beri olduğunu düşünüyor.Hande Doğandemir Aşık olduğunu mutlaka karşısındakine hissettirdiğini söyleyen güzel oyuncu aşık olunduğunuda hissetmek istediğini söylüyor.Duygularının saklamadığını karşısındaki kişinin ona ne hissetiklerini bilmesini istiyor..

  Hande Doğandemir Son günlerde hayatında yeni dizisi Güneşi Beklerken'den başka hiçbir şeye yer olmadığını söylüyor.Genç ve Güzel oyuncuya oyunculuk hayatında başarılar diliyoruz.

  [IMGALT=https://www.forumdaslar.com/upl/uploads/gunesi-beklerken-zeynep2-31276.jpg]gunesi-beklerken-zeynep2-31276[/IMGALT]
   

Yükleniyor...