Güneşin Kızları Oyuncuları ve Konusu

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 18 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  Güneşin Kızları Oyuncuları ve Konusu

  [​IMG]
  Kanal D ekranlarında yeni bir dizi başlıyor. Çekimlerine yeni başlanan bu dizi Haziran ayında seyirciyle buluşmayı planlıyor. Güneşin kızları…

  Kanal D ekranlarında daha önce yayınlanan ve büyük ilgi gören Güneşi Beklerken’den sonra aynı başarıyı yakalaması istenen Güneşin Kızları’nda Emre Kınay başrolde.

  Güneşin Kızları dizisinin Konusu: Dizide üç kızı olan 35 yaşında bir edebiyat öğretmeni Güneş’in hayata tutunması anlatılıyor. Sıradan bir hikaye olarak düşünülebilir ama sürprizleri ile izleyiciyi şaşırtması bekleniyor. .

  Güneşin Kızları dizisini senaryosu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Sadullah Celen oturuyor.

  Emre Kınay’ın başrolü üstlendiği Güneşin Kızları dizisi Haziran ayında her Pazar akşamı ekranlarda olacak. Dizinin kadrosu hakkında henüz detaylı bir bilgi bulunmuyor. Güneş’in kızlarını kim canlandıracak, kızlar kaç yaşlarında olacak bu konuda henüz sır.

  [​IMG]

  Emre Kınay’ı en son Güneşi Beklerken ve Ulan İstanbul dizilerinde izlemiştik. Güneşi beklerken Kanal D ekranlarında fırtına gibi esmiş ancak reytingler düşmeye başlayınca dizi finale gitmişti.
   
Yükleniyor...