Günlük Burç Yorumları 10 Şubat 2013

'Kadınca' forumunda Yasemin tarafından 10 Şub 2013 tarihinde açılan konu

 1. 10 Şubat 2013 Pazar Günü Günlük Burç Yorumları  İyi pazarlar herkese güzel bir pazar kahvaltısı hazırladıktan sonra oturup günlük burç yorumunuzu okumaya ne dersiniz.Güzel bir pazar günü sizi neler bekliyor öğrenmek için aşağıdaki burç yorumunuzu okumanız yeterli olacaktır.

  10 Şubat 2013 Koç Burcu Yorumu

  Gökyüzü huzurlu ve eğlenceli bir günü müjdeliyor sizlere. Sevdiğiniz insanların sürprizleri ile haftanın yorgunluğunu üzerinizden atacaksınız. Samimi, içten insanların pozitif enerjisi ruhunuzu saracak. Özel yaşamınızda da sevdiğiniz insanın sağlık problemlerinin sona erip sağlığına kavuşması ile sevineceksiniz. Karanlıkların son bulduğu, ışığın hakimiyetinin sürdüğü sağlıklı, keyifli günlerin tadını çıkarmaya bakın.

  10 Şubat 2013 Boğa Burcu Yorumu

  Bugün iş hayatınızda sizin dışınızda gelişen güzel olaylar, iş hayatınıza yeni bir soluk getirecek. Belki biraz daha fazla yorulacaksınız ama yeni enerjiler yaşamınıza akarken bu süreyi iyi değerlendirmeli ve gelişen sürece ayak uydurmak için çabanızı, emeğinizi esirgemeden hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize bir şans daha vermiş olmanız, ona bir kez daha güvenmeniz uzun bir zaman almışken onun sizi yine hayal kırıklığına uğratması karşısında ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz. En iyisi gerçekçi olmak.

  10 Şubat 2013 İkizler Burcu Yorumu

  Gökyüzü bugün, uzun zaman önce iş hayatınızda ciddi sorunlar yaşamanıza sebep olan kişi ya da kişilerin yaşadığı zorluklarla karşınıza çıkıp sizden yardım talebinde bulunabileceklerine işaret etmekte. Yardımı elinizi kime uzatıp uzatmayacağınız elbette ki sizin iradenizde. Ama unutmamanız gereken geçmişte hangi şartlarda, neler yaşadığınız. Özel yaşamınızda ise aile büyüklerinin öneri ve görüşlerini bugün dikkate almanız yararınıza olacaktır.

  10 Şubat 2013 Yengeç Burcu Yorumu

  Bugün iş hayatınız önem kazanıyor. Problemlerin bir bir çözüme kavuşması ile rahat etmeye başlıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız insanlardan tutun, iş yaptığınız firma ve kişilere kadar yaşanmaya başlayacak değişimler sizi her anlamda rahatlatacak. Maddi manevi kazançlı çıkacaksınız. Bugün dikkat etmeniz gereken en önemli konu arkadaşlarınızla ilişkileriniz. Yanlış anlaşılacak sözler sarf etmemeye özen gösterin.

  10 Şubat 2013 Aslan Burcu Yorumu

  Gökyüzü bugün gizli kalmış birçok meselenin gün yüzüne çıkabileceğine işaret etmekte. İş ve özel yaşamınızda uzun zamandır sizden gizlenen gerçeklerle yüzleşebilir, şaşkınlık ve üzüntüyü bir arada yaşayabilirsiniz. Güvendiğiniz insanları hiç tanıyamamış olmanın hüznü gün boyu sağlıklı düşünmenizi engelleyebilir. Yaşamınızda geride kalması gereken her şeyden arınıyorsunuz.

  10 Şubat 2013 Başak Burcu Yorumu

  Bugün çalışma arkadaşlarınızın iyi niyet ve merhametinizi suistimal etmelerine izin vermeden, sezgilerinizin sizi yönlendirdiği şekilde hareket edecek, bu insanlara iyi bir ders vereceksiniz. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır devam eden problemleri, ne kadar mücadele etseniz de karşı tarafın aynı tavrını sürdürmesi sonucunda tek taraflı hiçbir şeyi düzeltemiyor olmanın çaresizliği sizi keskin kararlar almaya yöneltebilir.

  10 Şubat 2013 Terazi Burcu Yorumu

  Başkaları için ruhunuzda barındırdığınız enerjileri dışarıya yansıtmamaktan, duygularınızı yok sayarak idare etmekten yavaş fakat emin bir halde uzaklaşmaya başlıyorsunuz. İç sesiniz tüm gücü ile zihninize güçlü bir şekilde etki etmeye başlamışken birçok alışkanlığınız, belki bağımlılığınızdan kendi isteğinizle uzaklaşacak ve Zümrüdü Anka kuşu gibi küllerinizden yeniden doğacaksınız.

  10 Şubat 2013 Akrep Burcu Yorumu

  Bugün duygularınızı kontrol altında tutmak oldukça zordur. Sevdiğiniz insanla, birlikte olmak zorunda olduğunuz kişi arasında sıkışıp kaldığınızı ve çaresizliğinizi hazmetmek oldukça zordur. Zamanında göremediklerinizden dolayı yaşadığınız olaylara suçlu, sorumlu aramak yerine dönüp seçimlerinizi sorgulamanız, şu anda yaşadığınız çaresizliğin içinden çıkmanıza yardımcı olabilir. Biraz daha adil davranın. Sürekli yaşamı suçlamak yerine çözüm odaklı hareket edin ve doğrularınıza sahip çıkın.

  10 Şubat 2013 Yay Burcu Yorumu

  Bugün iş hayatınızda başkaları ile yarış içinde olmamaya ve yakın çevrenizdeki insanların dolduruşuna gelmeden hareket edin. Siz yapmanız gerekenlere odaklanın, bırakın başkaları sen-ben kavgası içinde gereksiz tartışmalarda yarışıp dursunlar. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır ilgi duyduğunuz birinin sürpriz bir şekilde karşınıza çıkması ile heyecanlanabilir ve duygularını sizden önce ifade etmesi ile aşkın coşkusuna teslim olabilirsiniz.

  10 Şubat 2013 Oğlak Burcu Yorumu

  Aile ilişkilerinizin güçlendiği, olumsuzlukları ardınızda bıraktığınız keyifli zamanlardasınız. İş birliği ve anlayışın getireceği olumlu etkiler, iş hayatınızda belirsizliklerin tamamen ortadan kalkmasını sağlayacak. Özel yaşamınızda ise eşinize güvenmenin getirdiği huzur ve şansı iyi değerlendirin. Geçmişte yaptığınız hataları tekrar etmemeyi alışkanlık haline getirin.

  10 Şubat 2013 Kova Burcu Yorumu

  Bugün kendinizi huzursuz ve sinirli hissedebilirsiniz. Bir türlü şansın sizden yana olmadığını düşünerek isyankar tavırlar sergileyebilirsiniz. Dikkatli olun, bu halinizi herkes olumlu karşılamayabilir ve yanlış anlaşılmalara bağlı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu duyguların sizi yükümlülüklerinizden koparmasına izin vermeyin. İşinizi dikkate alın ve özen gösterin. Böylece gerçekten istediğiniz şeyleri yapmak özgürlüğünü elde edersiniz.

  10 Şubat 2013 Balık Burcu Yorumu

  Evli Balıklar bu dönemde eşinizle gerginlikler yaşanabilir, size olan ilgisizliğine bağlı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bekar Balıklar ise mesai arkadaşlarınızdan birinin yoğun ve beklenmedik ilgisi ile karşılaşabilir, kendinizi bir anda tutkulu bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. İş hayatınızda ise önemli görüşmeler gerçekleştirebilir, önemli ve başarılı ilklerin altına imzanızı atarak yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.
   
Yükleniyor...