Güzel Sms Sözleri 2013

'Güzel Sözler' forumunda Aderito tarafından 17 Ara 2012 tarihinde açılan konu

 1. 2013 Güzel Sms Sözleri kısa


  Hayat ve yaşadıklarını bir okyanus gibi düşün...Çılgın ve deli dalgalara isteyerek girmezsin...Durgun sular kendini belli etmez ve ne zaman coşacağını sen bilemezsin.

  Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsada görüntümüz biz sadece birbirimizi görürüz..

  İnsanlar her ne kadar sonbaharı ayrılık mevsimi kabul etmişlerse de, kaderde ayrılık varsa sonbaharı beklemez.

  Aşk bir güle benzer çiçek kısmında aşkın sonsuzluğunu yaşarsın ,diken kısmında ise sonsuz acıları yaşarsın.

  Ne zaman çöller deniz denizler çöl olursa,güneş doğmayı unutup ay çimene düşerse,dağlarda nilüfer çamlarda gül biterse,işte o zaman seni unutup başkasını SEVERİM!

  Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olamaktan!!!

  Sevmek saçak altına sığınan göçmen kuşun kar tanecikleri arasında uçuşan beyaz tüyünü görebilmektir

  Güler yüzle söylenen bir yalanı bir anda yuttuğumuz halde acı gerçeği ancak damla damla yutarız.
  Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!

  Kaplanla göz göze gelmiş bir ceylan gibi , ürkek bakışlarımda sensizlik , ıskalanmış hayallerimde gençliğim ,eremediğim vuslatlarda ümidin.

  Sokakta bir kız gördüm takıldı gözlerim gözlerine, Aşığım zannetti beni kendine, Halbuki ne bilsin, Benziyordu GÖZLERI GÖZLERINE.

  Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir.

  Dostlar ırmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok... Kiminde ellerin ıslanır yalnızca kiminde ruhun yıkanır boydan boya.
   
 2. Cevap: Güzel Sms Sözleri 2013

  Bana yasattıgın hersey icin bi tesekkur borcum olmalı sana. onca yıl güdüklerimiz hatrına tesekkur ederim sana.. simdi baska kollarda icinde sen olmayan bi hayatta parmagımda sana ait olmayan bi yüzükle seslensem sana? Seslenebilir miyim ki acaba ..  bir gün toprak suyun kıymetini bilecek ama o gün yağmur yağmayacak...
  ağlamak istiyorum sana deyil kaderime seni bensiz beni sensiz bırakana ağlamak istiyorum


  Iki yüzlü insanların nesini beğenmezler anlamış değilim.Miiss qibi iki tane yüz çevir çevir tükür :)  doğan guneşe umut bağladık. batan guneşe sevdalandık aya dert yıldıza göz yaşı döktük ama hiç bi zaman vefasız olup aşkımızı satmadık
   
 3. Cevap: Güzel Sms Sözleri 2013

  sıkılma dostum gecene yıldız olurum yorulma kanka derdıne derMan OLURUM korkma arkads korkuna ecel olurum yıkıldıgın da senı tutan ılk ben olurum ki kursun bize gelsin biz ölsekte dostlugumuz yasasın bır canımız var oda cakala yem olacağına ASLAN GIBI DOSTA FEDA OLSUN.


  sen gittin ya dünya bana karanlık artık sen gittin ya hayat bana zehir artık seni çok özledim aşkım  insanlar tanidim yildizlar gibiydi, hepsi parliyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, günesi
  seçtim, bir günes için bin yildizdan vazgeçtim?


  Bir
  gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparip kokladiginda vücudunun derinliklerine
  girip bir daha oradan çikmamak için?  Seni
  asil insanlarin basit sevgileriyle degil, basit insanlarin asil sevgileriyle sevdim.
  Bu güzel askimiza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?  Yanagina
  düsen kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde ve o bir damla serinligi biriyle
  paylasmak istediginde yüzünü rüzgara dön, ordayim!
   
Yükleniyor...