Güzellik İçin mucize iksir tarifleri

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 6 Şub 2012 tarihinde açılan konu

 1. Güzelliğiniz için Mucize İksirler


  Cildinizi ve saçlarınızı güzelleştirmek için sebze ve meyvelerin gücünden faydalanabilirsiniz. Her sabah içeceğiniz mucize iksirlerle güzelliğinize güzellik katın.

  Cilt Güzelleştiren İksir

  6 tane havuç, 2 tane armut ve 2 tane elmayı katı meyve sıkacağı ile sıkın. Meyve sularını 1 yemek kaşığı zeytinyağı ile karıştırın. Havuçlu meyve kokteyli, her sabah içildiğinde hem bir vitamin deposu olarak vücudun direncini artırıyor hem de kuru ciltleri yaz güneşine hazırlıyor.
  Zeytinyağı bu kokteyl için vazgeçilmez bir element, çünkü havucun vitaminlerini alabilmek için vücudun zeytinyağına ihtiyacı var. Havuç kokteyli, her sabah içildiğinde cildi güzelleştiriyor ve yaz güneşinin yakıcı sıcağına hazırlıyor. Kokteyl içeriğinde bulunan Beta-Karoten maddesi, cilde sağlık ve genç bir görünüm kazandırıyor.

  [​IMG]

  Saçları Güzelleştiren İksir


  2 adet elma, 1 küçük göbek marul, 1 adet küçük kereviz ve saplarını katı meyve sıkacağı ile sıkın. Tüm sebze ve meyve sularını karıştırın. Meyveli kokteyli her sabah için.

  Sihirli iksir Bileşimindeki A, B ve C vitaminleri, folik asit, biotin ve potasyum sayesinde cildi canlandırarak tazelik kazandırır. Keratin içeriğiyle tırnak ve saçları güçlendirir. Ayrıca, zengin içeriği ile kansızlığa birebirdir.
   
  Son düzenleme: 7 Ara 2013
Yükleniyor...