Gwyneth Paltrow Resimleri

'Resimli Konular' forumunda Dark tarafından 26 Ara 2008 tarihinde açılan konu

 1. Gwyneth Kate Paltrow,
  28 Eylül 1972 tarihinde Los Angeles, California'da dünyaya geldi. Yapımcı - yönetmen Bruce Paltrow ve oyuncu Blythe Danner'in kızı olan Gwyneth Paltrow kendisi gibi oyuncu olan Katherine Moennig'in kuzenidir.
  Gwyneth Paltrow, 1991 yılında Shout isimli filmle oyunculuk kariyerine başladı. Aynı yıl Steven Spielberg’in, Kanca adlı filminde Genç Wendy’yi canlandırdı ve ismini duyurmaya başladı.
  Dennis Quaid, Meg Ryan ve James Caan ile birlikte oynadığı Flesh and Bone (1993) adlı filmle yıldızı parlayan Paltrow, daha sonra Malice (1993), Jefferson in Paris, Yedi (1995) ve Emma’da (1996) rol aldı.
  1998 yılında Aşık Shakespeare’deki rolüyle, "En İyi Kadın Oyuncu" dalında Altın Küre ve Oscar ödüllerini kazandı.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 11 Oca 2014
 2. Cevap: Gwyneth Paltrow Resimleri

  hoş kadınmış.tşkler
   
 3. Cevap: Gwyneth Paltrow Resimleri

  Özel Hayatı
  1996 yılında Brad Pitt ile nişanlandı fakat çift, Brad Pitt'in Jennifer Aniston ile birlikte olmaya başlaması nedeniyle 1997 yılında ayrıldı. Daha sonra Ben Affleck ile birlikte olan Paltrow, bu ilişkisine de son verdi.
  5 Aralık 2003 tarihinde Coldplay grubunun solisti Chris Martin ile gizlice evlendi. 14 Mayıs 2004 Paltrow'um ilk çocuğu Apple Blythe Alison Martin Londra'da dünyaya geldi. 2005 yılı Aralık ayında Paltrow'un annesi "Entertainment Tonight" isimli bir televizyon programında Paltrow'um ikinci çocuğuna hamile olduğunu açıkladı. 8 Nisan 2006'da Chris Martin'den ikinci çocuğu, Moses Bruce Anthony Martin'i New York'ta dünyaya getirdi.
   
 4. Cevap: Gwyneth Paltrow Resimleri

  Maşallah son dedikodularıda aldık :)))))):)))) Gerçi ben seven filminde onları pek bir yakıştırmıştım yahu
   
 5. Cevap: Gwyneth Paltrow Resimleri

  hehe:):)ewt ayla teşekkürler DarK:f118::f63:
   
 6. Cevap: Gwyneth Paltrow Resimleri

  oyunculuğu mükemmel çok severim