Hagi bir ismi daha sildi!

'Spor Gündemi' forumunda cCasT tarafından 1 Şub 2011 tarihinde açılan konu

 1. Hagi operasyona başladı


  Hagi, Misimoviç'ten sonra şimdi de Baros'a kafayı taktı. Bir haftadır takımla çalışan Çek yıldız, Antalya kampına gitmediği için Hagi'nin kara listesine girdi.

  Galatasaray'da Misimoviç'in ipini çeken Hagi'nin son kurbanı Milan Baros mu? Takımının gol pozisyonuna bile giremediği ve 2-0 kaybettiği Bursaspor deplasmanının ardından basın toplantısında 'aros'un oynabilmesi için 3 haftaya ihtiyacı var'diyen Hagi'nin bu açıklamaları kafa karıştırdı.

  Ocak ayının başından beri kondisyoner eşliğinde çalışan ve Bursaspor maçı haftasında takımla birlikte idmanlara katılan Çek golcüyü hazır olmadığı gerekçesiyle İstanbul'da bırakan Rumen teknik adam, 5 milyon Euro'ya alınan vatandaşı Stancu'yu da yedek bırakmıştı.

  Baros'un maç eksiği olmasına rağmen oynayacak durumda olduğu ancak Hagi'nin Çek yıldızla Antalya kampı öncesinde yaşadığı gerilim yüzünden kadroya almadığı iddia edildi. Takımla birlikte hazırlık kampına gitmeyen ve "Hazır olmadan oynamam" diyen Baros'un bu tavrına bozulan Hagi'nin "3 hafta" açıklamasıyla adeta öğrencisini cezalandırdı.

  Bu arada Misimoviç'i gönderemeyen G.Saray yönetiminin de Hagi'ye tepki gösterdiği ve Baros ile de sorun yaşayan Rumen hocaya rahatsızlıklarını bildirecekleri gelen bilgiler arasında.

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 6 May 2013
Yükleniyor...