Hamilelikte Güzellik Sırları

'Bebek Bakımı' forumunda Yasemin tarafından 12 Eyl 2013 tarihinde açılan konu

 1. Hamilelik dönemi yaşanılan sorunlar olmasına rağmen bütün kadınlar için hayatları boyunca yaşayacakları en özel dönemlerden birdir.Bu nedenle nekadar zorlukla karşılaşırsanız karşılaşın bu dönemi en güzel biçimde geçirmeye çalışın.

  [IMGALT=https://forumdaslar.com/upl/uploads/hamilelikte-guzelgorunun-49578.jpg]hamilelikte-guzelgorunun-49578[/IMGALT]

  Hamilelikte güzelliğinizi ikinci plana atmayın hem hamile hem çok güzel olabilirsiniz.Vücudunuzda olan değişiklikler cildinizde oluşan çatlaklar yada yüzünüdeki lekeler güzel olmanıza engel değildir bunu sakın unutmayın.

  Hamilelikte de makyaj yapabilirsiniz yalnız dikat etmeniz gereken bir kaç küçük ayrıntı elbette olacaktır.Peki hamile bir kadının makyaj yaparkan dikkat etmesi gereken şeyler nelerdir.Makyaj çantanızdan kapatıcıları eksik etmeyin cildinizde oluşan lekeleri gizlemenin en güzel yolu kapatıcılardır.Ayrıca güzel kokmanız için hafif parfümleri tercih edebilirsiniz çiçek kokulu parfümler en ideal seçimdir.

  Hamilelik döneminde şık olmak sizin elinizde dilerseniz güzel bir elbise ile çok şık görünebilirsiniz.Yada bir tulum ve badi giyerek hem spor görünüme kavulabilir hemde çok rahat edersiniz.Günlük kıyafet seçiminizi rahat giysilerden yana kullanabilirsiniz rahat ve şık görünmek istiyorsanız günümüzde Hamileler için oldukça şık kıyafetler tasarlanıyor size yakışacak bir kıyafet mutlaka vardır.

  Saçlarınızı boyamak istiyorsanız doğal boyalar kullanabilirisniz kimyasal içerikli saç boyalarından uzak durmalısınız yada bu sorunuzu doktorunuza sorabilirsiniz sizi yönlendirecektir ve doğru olan kararı yine siz vereceksiniz.Hamilelik döneminde bakımlı ve güzel görünmek her kadının hakkı bu nedenle güzelliğinizi Hamilelik döneminde ihmal etmeyin.