Hangi Renkte Doğdunuz ?

'Kadınca' forumunda Blue tarafından 24 May 2009 tarihinde açılan konu

 1. 25 HAZIRAN - 4 TEMMUZ KIRMIZI  5 TEMMUZ - 14 TEMMUZ TURUNCU  15 TEMMUZ - 25 TEMMUZ SARI  26 TEMMUZ - 4 AGUSTOS PEMBE  5 AGUSTOS - 13 AGUSTOS MAVI  14 AGUSTOS - 23 AGUSTOS YESIL  24 AGUSTOS - 2 EYLÜL KAHVE  3 EYLÜL - 12 EYLÜL TURKUAZ  13 EYLÜL -22 EYLÜL BEJ  23 EYLÜL ZEYTIN YESILI  24 EYLÜL - 3 EKIM MOR  4 EKIM - 13 EKIM LACIVERT  14 EKIM - 23 EKIM GÜMÜS  24 EKIM - 11 KASIM BEYAZ
  12 KASIM - 21 KASIM ALTIN  22 KASIM - 1 ARALIK KREM  2 ARALIK - 11 ARALIK GRI  12 ARALIK - 21 ARALIK KESTANE


  22 ARALIK NEFTI  23 ARALIK - 1 OCAK KIRMIZI  2 OCAK - 11 OCAK TURUNCU  12 OCAK - 24 OCAK SARI  25 OCAK - 3 SUBAT PEMBE  4 SUBAT - 8 SUBAT MAVI


  9 SUBAT - 18 SUBAT YESIL  19 SUBAT - 28 SUBAT KAHVE  1 MART - 10 MART TURKUAZ


  11 MART - 20 MART BEJ  21 MART SIYAH  22 MART - 31 MART MOR  1 NISAN - 10 NISAN LACIVERT  11 NISAN - 20 NISAN GÜMÜS  21 NISAN - 30 NISAN BEYAZ  1 MAYIS - 14 MAYIS MAVI


  15 MAYIS - 24 MAYIS ALTIN  25 MAYIS - 3 HAZIRAN KREM  4 HAZIRAN - 13 HAZIRAN GRI  14 HAZIRAN - 23 HAZIRAN KESTANE


  24 HAZIRAN GRI  KIRMIZI: Sirin ve sevgi doludur. Her zaman asik olmasini sever. Genellikle neseli ve hareketlidir ama arada mutsuz oldugu anlarda yok degildir. Insanlarla iyi iliskiler kurar, çekingenlik yapmaz.


  MOR: Gizemli, çekici, anlayisli, insanlari etkilemeyi seven, asla bencil olmayan bir yapisi vardir. Arkadaslari arasinda oldukça popülerdir. Gününün nasil geçecegi belli olmaz, çünkü psikolojik durumu çok çabuk degisir.  KREM:Yarisma ruhuna sahip ve sportiftir. Kaybetmeyi asla sevmez ve çogunlukla neselidir. Güvenilir ve disa dönüktür. Aski dikkatlice seçer, ancak çabuk asik olmaz. Dogrusunu bulmak için uzun süre beklemeyi tercih eder.

  BEJ: Sakindir, ama hemen strese girebilir. Iliskilerinde kiskançtir, küçük seylerden mizmizlanir. Sezgileri güçlüdür ve çaliskandir, bencilligi hiç sevmez. Ayrica merhametlidir. Arkadaslari için her türlü fedakarligi yapar.


  NEFTI:Zevklidir, görünüsüne çok önem verir; materyalist de denebilir. Hayati ve kariyeri için çok ve düzenli çalisir. Ekonomiktir. Gereksiz risklere girmez. Liderlik, ruhunda vardir. Arkadas edinmekte üstüne yoktur.

  GÜMÜS: Hayal gücü yüksektir. Bu yüzden orijinal fikirleriyle ünlüdür. Utangaç, hirsli, gururlu, kendine güvenen ve yeni deneyimlere açik bir özelligi vardir. Kolay ögrenir. Çapkinliklari yüzünden ask hayati biraz karisiktir.


  GRI : Çekici, hayat dolu, dost canlisidir. Hayal gücü fazlasiyla yüksektir. Duygularini asla gizlemez, bazen bencil olur. Baskalarinin gününü aydinlatir, dogru sözü dogru yerde söyler.

  BEYAZ:
  Tutkulu ve hirslidir. Bu yüzden çabuk kiskanir ve her seye kolay tepki veremez. Asil bir ruhu vardir, takdir etmeyi de bilir. Bazen kendini diger insanlardan farkli ve üstün görür.  YESIL: Her ortama ayak uydurur, kolaylikla yeni insanlarla tanisir. Zarif, lüksü seven, kendine güvenen, sagligina düskün, kararli, sabirsiz ve baskalarini yönlendiren bir tiptir. Hayatinin tek ve gerçek askini bekler.


  SIYAH: Saglam yaratilisli, cesur, güçlü, bagimsiz ve giriskendir. Acima duygusu pek yoktur. Bir karar almadan evveli uzunca bir süre düsünür, ayaklarini yere saglam basar. Aski da farkli yasamayi sever.


  ALTIN: Neyin dogru neyin yanlis oldugunu bilir. Neseli, adil ve disadönüktür. Insanlari etkilemeye çalismaz. Çok kolay huzursuzluga kapilir. Iliskilerinde hassastir, bu yüzden aradigini bulmakta güçlük çeker.  ZEYTIN YESILI:
  Sakin ve yumusak mizaçlidir. Siddeti sevmez, kavgadan her zaman uzak duru. Yerine göre davranmasini ve konusmasini iyi bilir. Hassas, nazik ve neselidir. Kiskançliktan hoslanmaz. Adalet duygusu gelismistir.


  PEMBE:
  Her zaman yapabileceginin en iyisini yapmaya çalisir. Diger insanlari korumayi ve onlara yardim etmeyi sever. Ancak zaman zaman olumsuz düsüncelere sahiptir. Masallardaki gibi bir ask ister.


  KAHVe: Hareketli ve sportiftir. Baskalarini kendine yaklastirmaz, kimseyle kolay kolay yakinlik kurmaz, kuramaz. Ancak buna ragmen çabuk asik olur. Atesi de çabuk söner. Ideal olani bulana kadar da arayislarini sürdürür.

  SARI: Abartisiz, müsfik, cömert ve tatli bir tiptir. Insanlara güvenir, iliskilerde önder olma ruhuna sahiptir. Asla altta olmayi sevmez. Baskalari için karar vermeye bayilir. Romantik bir ask arar.
  MAVI: Kendine fazla güvenmeyen, gerektigi zaman cesur olabilen bir yapiya sahiptir. Artistik bir dogasi vardir ve asik olmayi sever. Kalbinin sesini dinlemek yerine mantigini kullanmayi tercih eder.

  KESTANE: Zeki, güçlü bagimsiz ve ne yapacagini bilen biridir. Sosyal olmayi sever, ancak baskalarini düsünmeden kendi bildiginide yapmaktan kaçinmaz. Espriden anlar. Akilli ve pratik olmasina ragmen tembelligi de sever.

  LACIVERT
  dikkat çekici, zevkli, yasamayi seven ve hayata bagli bir tiptir. Genellikle yaptigi ise konsantre olmakta güçlük çeker. Askta duygusal, hassas ve tutkulu olabilir. Birisine kizdigi zaman çok zor affeder.


  TURUNCU: Sorumlulugu ve uyumlu iliskiler kurmayi sever. Bir seye ulasmak için çok çalisir, rekabetçidir. Arkadaslik konusunda kimseye güvenmez, ancak dogru insani bulunca ona sonsuza kadar güvenebilir.


  TURKUAZ:
  duygulari aniden ve kolay degisebilir. Genellikle yalnizdir. Seyahat etmeyi sever. Sadik ve iyi bir dinleyicidir, fakat anlatilanlara kolay inanir. Aski bulmak ona göre zordur, ask yüzünden çok kolay incinebilir.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 25 May 2009
 2. Cevap: Hangi Renkte Doğdunuz ?

  1 MART - 10 MART TURKUAZ

  duygulari aniden ve kolay degisebilir. Genellikle yalnizdir. Seyahat etmeyi sever. Sadik ve iyi bir dinleyicidir, fakat anlatilanlara kolay inanir. Aski bulmak ona göre zordur, ask yüzünden çok kolay incinebilir.

  Teşekkürler Bluee..:f40:
   
 3. Cevap: Hangi Renkte Doğdunuz ?

  12 OCAK - 24 OCAK SARI

  SARI:
  Abartisiz, müsfik, cömert ve tatli bir tiptir. Insanlara güvenir, iliskilerde önder olma ruhuna sahiptir. Asla altta olmayi sevmez. Baskalari için karar vermeye bayilir. Romantik bir ask arar

  :f30::f30: Yav ben de neden sarışınım diyordum.

  Eline sağlık....
   
 4. Cevap: Hangi Renkte Doğdunuz ?

  11-20 Mart
  BEJ:
  Sakindir, ama hemen strese girebilir. Iliskilerinde kiskançtir, küçük seylerden mizmizlanir. Sezgileri güçlüdür ve çaliskandir, bencilligi hiç sevmez. Ayrica merhametlidir. Arkadaslari için her türlü fedakarligi yapar.

  Yorum yapmayım ben, siz ne dersiniz beni tanıyan zatı muhterem arkadaşlarım :f30: :f30:
   
 5. Cevap: Hangi Renkte Doğdunuz ?

  Gününü maalesef bilmiyorum:( Tam emin olmamakla birlikte galiba rengim buymuş:f196:

  KREM:
  Yarisma ruhuna sahip ve sportiftir. Kaybetmeyi asla sevmez ve çogunlukla neselidir. Güvenilir ve disa dönüktür. Aski dikkatlice seçer, ancak çabuk asik olmaz. Dogrusunu bulmak için uzun süre beklemeyi tercih eder.
   
 6. Cevap: Hangi Renkte Doğdunuz ?

  GÜMÜS:
  Hayal gücü yüksektir. Bu yüzden orijinal fikirleriyle ünlüdür. Utangaç, hirsli, gururlu, kendine güvenen ve yeni deneyimlere açik bir özelligi vardir. Kolay ögrenir. Çapkinliklari yüzünden ask hayati biraz karisiktir.

  Hiç bana uymuyor :f20:
   
 7. Cevap: Hangi Renkte Doğdunuz ?

  11 NISAN - 20 NISAN GÜMÜS  GÜMÜS:
  Hayal gücü yüksektir. Bu yüzden orijinal fikirleriyle ünlüdür. Utangaç, hirsli, gururlu, kendine güvenen ve yeni deneyimlere açik bir özelligi vardir. Kolay ögrenir. Çapkinliklari yüzünden ask hayati biraz karisiktir.

  Teşekkürler...
   
 8. Cevap: Hangi Renkte Doğdunuz ?

  BEJ:
  Sakindir, ama hemen strese girebilir. Iliskilerinde kiskançtir, küçük seylerden mizmizlanir. Sezgileri güçlüdür ve çaliskandir, bencilligi hiç sevmez. Ayrica merhametlidir. Arkadaslari için her türlü fedakarligi yapar.

  tamamen beni anlatıyor hiç abartısız:)
   
 9. Cevap: Hangi Renkte Doğdunuz ?

  24 EYLÜL - 3 EKIM MOR

  MOR: Gizemli, çekici, anlayisli, insanlari etkilemeyi seven, asla bencil olmayan bir yapisi vardir. Arkadaslari arasinda oldukça popülerdir. Gününün nasil geçecegi belli olmaz, çünkü psikolojik durumu çok çabuk degisir.

  rengim böyle diyorsa böyledir. Ben bişey demiyorum :f19:
   
 10. Cevap: Hangi Renkte Doğdunuz ?

  25 MAYIS - 3 HAZIRAN KREM

  KREM:Yarisma ruhuna sahip ve sportiftir. Kaybetmeyi asla sevmez ve çogunlukla neselidir. Güvenilir ve disa dönüktür. Aski dikkatlice seçer, ancak çabuk asik olmaz. Dogrusunu bulmak için uzun süre beklemeyi tercih eder.
  güzel
  :f30::f30:
   
 11. Cevap: Hangi Renkte Doğdunuz ?

  BEYAZ:Tutkulu ve hirslidir. Bu yüzden çabuk kiskanir ve her seye kolay tepki veremez. Asil bir ruhu vardir, takdir etmeyi de bilir. Bazen kendini diger insanlardan farkli ve üstün görür.
   
 12. Cevap: Hangi Renkte Doğdunuz ?


  TURKUAZ:
  duygulari aniden ve kolay degisebilir. Genellikle yalnizdir. Seyahat etmeyi sever. Sadik ve iyi bir dinleyicidir, fakat anlatilanlara kolay inanir. Aski bulmak ona göre zordur, ask yüzünden çok kolay incinebilir.
   
 13. Cevap: Hangi Renkte Doğdunuz ?

  12 ARALIK - 21 ARALIK KESTANE
  KESTANE: Zeki, güçlü bagimsiz ve ne yapacagini bilen biridir. Sosyal olmayi sever, ancak baskalarini düsünmeden kendi bildiginide yapmaktan kaçinmaz. Espriden anlar. Akilli ve pratik olmasina ragmen tembelligi de sever.:cool:
   
Yükleniyor...