Hangi ülkenin kadınları daha güzel

'Resimli Konular' forumunda Dark tarafından 1 Ara 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dünyanın En güzel Kadınları Nerelerde?

  İsveç Kadınları- Dünaynın En güzel Kadınları
  Stockholmdeki her kadın hayret verici güzelliğe sahiptir. Onları görünce yeryüzünde ilk defa kadın görüyor gibi hissedebilirsiniz kendinizi. Stockholm kadınları kendilerini ve çevresindekileri nasıl eğlendirmesi gerektiğini çok iyi bilir.Türkiyedekinin aksine onlar erkekleri ve diğer kadınları eğlendirme potansiyeline sahiptirler. İyi eğitimli ve arkadaş canlısıdır. Eğer imkanınız varsa İsveçi mutlaka ziyaret etmelisiniz!

  [​IMG]


  Danimarka Kadınları- Dünyanın en güzel kadınları

  Kopenhag kadınları dünya üzerinde en kolay yaklaşabileceğiniz kadınlardır. O kadar sıcak ve samimidirler ki onların yanında hiç yabancılık çekmezsiniz. Bunun yanında seks konusunda da diğer birçok ülkeden çok daha özgürdürler. Bara gidip bir iki kadeh içmek için hiç tereddüt etmezler. Oldukça da güzel kadınlardır. Hem de gönül eğlendirmekte birebirdirler.

  [​IMG]


  Arjantin Kadınları- Dünyanın en güzel kadınları
  Buenos Airesin kadınları kendileriyle barışık doğal ve güzel kadınlardır. Bu şehirde neredeyse her kadın keşfedilmeyi bekleyen bir maden gibidir. Siz keşfettikçe, çıkartııkça daha değerlenir. Partiler, efsanevi barlar, eğlenceli ve güzel insanlarla dolup taşmaktadır.
  [​IMG]

  Bulgaristan Kadınları, Dünyanın en güzel kadınları

  Bulgaristan herhangi bir uyuşturucu yasasının olmadığı, ucuz votkasıyla meşhur, sahillerinde mekanik boğaların ve su kaydıraklarının yer aldığı ve sınırsız doğal güzelliklere sahip bir ülkedir. Buradaki kadınlar vücutlarına büyük bir özen gösterirler. Çekicilik ve güzellik buranın kadınlarında bulunan en önemli özelliktir.  Los Angeles, Kaliforniya Kadınları , Dünyanın en güzel kadınları

  Los Angeles kadınlarını tarif etmek isterseniz, kendinizi kelimelerin tükendiği bir denizin içinde bulursunuz. Los Angeles kadınları görebileceğiniz diğer kadınlardan başka bir seviyededir. Sanki ABDnin bütün güzel insanları burada toplanmıştır. Bütün harika insanların yaşamak ya da çalışmak için bir araya geldiği bir yerdir.  Rus Kadınları, Dünyanın en güzel kadınları

  Rusya en iyi kadınların olduğu bir ev gibidir. Bu sadece onların uzun sarışın ve mavi gözlü olması gibi klasik bir hikayeden kaynaklanmıyor. Onları daha da çekici kılan özellik hiç kuşkusuz arkadaş canlısı olmalarıdır.
  [​IMG]

  Venezuela Kadınları Dünyanın en güzel kadınları

  Kayıtlara göre Venezuela en çok dünya güzeli tacını alan kadının olduğu ülke. Özellikle başkent birçok güzel kadınla dolu. Öyle ki; başkent Caracasta yaşayan kadınlar Brezilyalı kadınları en sıkı rakipleri olarak görüyorlar.

  [​IMG]

  Kanada Kadınları Dünyanın en güzel kadınları
  Fransanın mükemmel tadı ve Kanadanın müsait konumu Montreal kesinlikle en güzel kadınların dolu olduğu şehirlerden biri. Moda ile yakından ilgili birçok üniversiteli, kolejli kadınlar var. Vücutlarına ve kendilerine gereken özeni çok iyi gösteriyorlar. Uluslararası arenada aşk dili olarak kabul edilen Fransızcayı konuşması da bu bölgede yaşayan kadınların en olumlu özelliklerinden bir tanesi.  İsrail Kadınları Dünyanın en güzel kadınları

  İsrailin kadınları dünyadaki en iyi görünüşe sahiptirler. İsrailin bu özelliği, yeşil gözlü çekici kadınların burada yaşamasından dolayıdır. İsrailli kadınların fiziği gerçekten kusursuzdur. Fizikleri hem düzgün hem zariftir.Oldukça çekici kadınlardır.
  [​IMG]

  Hollanda Kadınları Dünyanın en güzel kadınları

  Hollandalı kadınlar bir çok açından şaşırtıcıdır. Modayı sıkı takip ederler. Abartısız, eğlenceli ve güzeldirler. Erkeklerin uzun zaman boyunca beraber olmak isteyebileceği kadınlardır. Bana kalırsa Hollandalı kadınlar dünyanın en güzel kadınlarıdır.Türk erkeğinin istediği vamp kadın profiline sahiptirler.
   
 2. Pehhh TÜRK olmak gibisi var mı bee bunlarda neyin nesiyms :):f196:
   
 3. Dünyanın en güzel kadını benim henüz sevmediğim kadındır....nokta bitti.... :)))
   
 4. ßu resimLer ßanned qerektirmiyormu?
   
 5. Cevap: Dünyanın En Güzel Kadını

  :):):)
   
 6. Ben yakındann gormedenn inanmam
   
 7. Cevap: Dünyanın En Güzel Kadını

  Resimlerde güzel bayanlar var sadece, uygunsuz bir içerik olduğunu sanmıyorum. Ama illa banned diyorsan seve seve banlarız Darkı :f196:
   
 8. Cevap: Dünyanın En Güzel Kadını

  E yalan mı :) :))
   
 9. Cevap: Dünyanın En Güzel Kadını

  Arkadaş yöneticilerden daha iyi biliyo :D
   
 10. Cevap: Dünyanın En Güzel Kadını

  Yüzde yüz katılıyorum :f63::f40:
   
 11. Cevap: Dünyanın En Güzel Kadını

  katilimmi acaba???:f20::f196:

  katilim XD

  ben ruslar zannediyodum, onlar yada...:f19:
   
 12. Cevap: Dünyanın En Güzel Kadını

  Guzel olmak seksi olmak demek degildir.

  en guzel kadinlar tabikide biziz, Turk kadinlari :f196:
   
Yükleniyor...