Hangi Ünlü Hangi Takımlı

'Bunları biliyormusunuz' forumunda EyLüL tarafından 17 May 2012 tarihinde açılan konu

 1. Hangi Ünlü Hangi Takımı Tutuyor


  Ünlüler Hangi Takımlı

  Hangi ünlü hangi takımı tutuyor beğeniyle izlediğiniz ünlülerin hangi takımı tuttuğunu merak ediyorsanız sayfamızda Hangi Ünlü Hangi Takımlı Öğrenebilirsiniz...

  Fenerbahçeli Ünlüler


  İbrahim Tatlıses

  [​IMG]

  Ünlü türkücü de koyu bir Fenerbahçe taraftarı. Bu tercihini ekrandan da sık sık dile getiren sanatçı, Fenerbahçe maçlarını dostlarıyla birlikte kalabalık ortamlarda izlemeyi seviyor. Ünlü sanatçı, Fenerbahçe kazandığı zaman, çevresindeki herkese kebap ısmarlıyor.

  Sibel Can

  [​IMG]
  Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Sibel Can'ın en büyük haftasonu keyfi eşi ve çocuklarıyla birlikte evinde Fenerbahçe takımının maçlarını izlemek. Özellikle derby maçlarında ekranın karşısına Fenerbahçe formalarını giyip oturduklarını söyleyen Can, Alex ve Carlos'un futbolunu çok beğeniyor.

  Özlem Yılmaz

  [​IMG]

  Genç oyuncu, Fenerbahçe'nin İstanbul'daki tüm maçlarını tribünden izleyecek kadar koyu bir taraftar. Güzel oyuncu, Her seferinde maçtan eve döndüğüm zaman sesim bağırmaktan kısılmış oluyor" diyor. Fenerbahçe'yi seçen ünlülerden bazıları Kadir İnanır, Funda Arar, Acun Ilıcalı, Emrah, Ajda Pekkan, Gülben Ergen, Hakan Peker, Hande Yener, Mehmet Ali Erbil, Ebru Gündeş, Seda Sayan, Tarkan.

  Galatasaraylı Ünlüler


  İpek Tuzcuoğlu

  [​IMG]

  Fanatik bir Galatasaray taraftarı. Ünlü oyuncu ekran başında Galatasaray maçlarını izlerken bazen heyecandan kendisini kaybedip coştuğunu söylüyor.

  Candan Erçetin: Galatasaray Kulübü'nün kongre üyesi olan Candan Erçetin takımına tutkuyla bağlı. Aynı zamanda Galatasaray Lisesi'nde yıllardır müzik öğretmenliği de yapan ünlü şarkıcı takımının önemli maçlarını trübünden izliyor.

  Şahan Gökbakar: 'Recep İvedik' filmindeki başarısıyla hayran sayısını oldukça artıran Şahan Gökbakar da koyu bir Galatasaray taraftarı. Ünlü oyuncu, evde maç izlerken de tezahürat yapıyor. Galatasaray'a gönül veren ünlülerden bazıları: Ferdi Tayfur, Müslüm Gürses, Serdar Ortaç, Çağla Şıkel, Aysun Kayacı, Orhan Gencebay, Pınar Altuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Necati Şaşmaz, Özcan Deniz, Nurgül Yeşilçay, Kenan Işık.

  Beşiktaşlı Ünlüler

  Ebru Şallı

  [​IMG]

  Ünlü manken taraftarı olduğu Beşiktaş'ın önemli bir maçı olduğu gün takımının formasıyla dolaştığını söylüyor. İki tane forması olduğunu belirten Şallı, Beşiktaş yenilince arkadaşlarım, 'o takımı bırak' diye takılıyorlar ama Beşiktaş'tan vazgeçmem diyor. Kara Kartal'a gönül veren diğer ünlülerden bazıları şöyle; Yılmaz Erdoğan, Kayahan, Mustafa Sandal, Neco, Kibariye, Gizem Özdilli, Müjdat Gezen, Feridun Düzağaç, Hakan Altun, Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu, Birol Güven.
   
Yükleniyor...