Hareketli kadın duvar kağıtları

'Resimli Konular' forumunda HazaN tarafından 17 Ara 2010 tarihinde açılan konu


 1. Masaüstü boyutunu ve şeklini kişisel tercihlerinize göre ayarlayabilirsiniz. Normal bir Windows Vista yüklemesi esnasında, program grafik kartını test eder ve en uygun boyutu ve çözünürlüğü görüntüler.
  Ekran ayarlarını değiştirmek için, aşağıdaki prosedürü uygulayın:
  Masaüstü arka planına sağ tıklayın ve Kişiselleştir'e tıklayın.
  Ekran Ayarları penceresini açmak için Ekran Ayarları öğesini tıklayın.
  Şekil : Windows Vista Ekran Ayarları
  Windows Vista Ekran Ayarları
  Monitör sekmesi üzerinde, ayarlamak istediğiniz monitörün resmini tıklayın. Bilgisayara takılı yalnızca bir monitör varsa, 1. monitörün dikdörtgenine tıklayın. Bilgisayara bağlı ikinci bir ekran cihazını ayarlamak istiyorsanız, 2. monitöre tıklayın.
  Seçilen monitör için ekran boyutunu değiştirmek üzere kaydırıcıyı Çözünürlük altına sürükleyin. Ekran alanını azaltıp, simgeleri ve metni daha büyük göstermek için kaydırıcıyı sola doğru kaydırın veya ekran boyutu alanını arttırıp simgeleri ve metni daha küçük göstermek için kaydırıcıyı sağa doğru kaydırın.
  Renk sayısını değiştirmek için Renkler listesinden bir renk ayarı seçin. En iyi uyumu elde etmek için, kullanılabiliyorsa En Yüksek 32 bit değerini seçin. Ancak, belirli bir yazılım uygulaması kullanılırken renkler bozuk görüntüleniyorsa daha düşük ayarlar seçebilirsiniz.
  Tamam'ı tıklayın.
  Bir onay penceresi açılır.
  Ayarları kaydetmek için Evet öğesini seçin veya değişikliği iptal etmek için Hayır öğesini tıklayın.  Kadın duvar kağıtları, güzel kadın masaüstü resimleri
  [​IMG]

  kadingozleriresiml.jpg

  [​IMG]

  kadingozleriresiml1.jpg
   

 2. Cevap: hareketli kadın duvar kağıtları

  Annecim 2,3,4 e bayıldımm saol aşkım