Hazal Kaya Kısa Sürede Nasıl Zayıfladı

'Medya Bölümü' forumunda Yasemin tarafından 24 Ağu 2013 tarihinde açılan konu

 1. Hazal Kaya Nasıl Zayıfladı  Güzel oyuncu Hazal Kaya'nın son dönemlerde kilolarıyla oldukça başı dertteydi.Güzel ve genç oyuncu bu sıkıntısından kısa süre içerisinde kurtuldu.

  Yepyeni bir dizi çalışması içerisine giren Hazal Kaya yeni sezonda A.Ş.K isimli dizi ile ekranların karşısınd alacak.Yeni dizi çalışmalarına hız veren güzel oyuncunun verdiği kilolar fark edilmeyecek gibi değil peki güzle oyuncu bu kadar kısa süre içerisinde fazla kilolarından nasıl kurtuldu.

  Genç oyuncu son yaz balkanlar dizisi sonrasında kilolarındna dolayı ekranlardan bir süre uzak kaldıktan sonra kilolarını verdi ve yeniden setlere döndü.Hazal Kaya, güne limon suyu içerek başladığı özel kür ve diğer destekleyici uygulamalarla bir hafta içinde 5 kilo vermeyi başardı. Genç oyuncu, sadece zayıflamakla kalmadı; vücudunu toksinlerden de arındırdı. Hazal Kaya, bu özel kamp sırasında lif ve sebze ağırlıklı beslenmeye özen gösterdi.Hazal Kaya A.Ş.K. dizisi hazırlıkları biten ve dizinin çekimlerine başlayan oyuncu tenis dersleri aldı bunun yanısıra yedikleirne ve içtiklerinede dikkat eden güzel oyuncu kısa süre içerisinde eski formuna ve güzleliğine kavuşmayı başardı.

  [IMGALT=https://www.forumdaslar.com/upl/uploads/birhaftada-5kiloverdi-16344.jpg]birhaftada-5kiloverdi-16344[/IMGALT]
   
Yükleniyor...