Hoşgeldin Ramazan Mesajları

'Güzel Sözler' forumunda Merve tarafından 19 Tem 2012 tarihinde açılan konu

 1. Hoşgeldin Ramazan Mesajı

  Hoşgeldin Ramazan Ayı Mesajları

  - Mübarek ramazan ayi ; sana vücudunun sihhat ve selameti olan az yemege ruhunun sihhat ve selameti olan günahsiz olmaya dininin sihhat ve selameti olan peygamber efendimizin güzel ahlakina sahip olmaya vesile olsun.

  - Mübarek ramazan ayina has rahmet bereket ve magfıret ile hemhal olman dileklerimle.

  - Yagmur yüklü bulutlar gibi gelerek bizleri bereketiyle donatan ramazan ayınız mübarek olsun.

  - Gün batar usul usul kararır gece yeniden dogar hersey her sey bitti dediğin bir anda mübarek ramazan ayinin gönlünde huzur kokulu bir gül kök salmasina vesile olmasi temennilerimle.

  - Dostluklarin sevgi ile beslendigi bu mübarek ramazan ayinda gönlünün sevgi ile dolup tasmasini dilerim.

  - Mübarek ramazan ayi kalbini o'nun yoluna koymayi ellerini daim o'nun dergahina acmaya vesile olsun.

  - Ahh özlemim o'na ki; o beni görür ama ben o'nu göremem arzusu ile o'na yaklaştıran mübarek ramazan ayiniz hayirlara vesile olsun.

  - Ey iman edenler! Samimi bir tevbe ile allah'a dönün tahrim tevbelerin geri cevrilmedigi rahmet ve magfiret yüklü ramazan ayınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasini dilerim.

  - Mübarek ramazan ayi kalbine önce bulut olsun yagmak icin sonra yagmur olsun ilahi sevgiyi yesertmek için.

  - Mübarek ramazan ayi o vermek istemeseydi vermezdi gercegi dogrultusunda ruhunda olusan hayır dua isteginin kabulune vesile olsun.

  - Ramazan ayı sana bir mustu kalbine teselli ruhunu karanlik ruhlarin baskisindan kurtarmaya vesile olsun.

  - Ramazan ayı; kalbini o'nun yoluna koymaya ellerini o'nun dergahına acmaya ruhunu doyurmaya kalbinin gercek vuslati bulmasina vesile olsun.

  - Bembeyaz yağan bir karın ne yasanmıssa yaşansın geçmişin tüm hatalarini örtüğü gibi ramazan ayının da senin tüm hatalarını örterek hayırlı yeni bir gelecek umud dolu yeni bir baslangıca vesile olmasını dilerim.

  - Baslangiclar sonuclarin tecelli yeridir" rahmet ile baslayan ramazan ayinin kurtulus ile tecelli bulmasi temennilerimle.

  - Cenab-i hakk'ın kapısına ulastırmayacak yollara sapmaktan korumaya vesile olan mübarek ramazan ayını tebrik ederim.  alıntı
   
Yükleniyor...