Ian Joseph Somerhalder Kimdir, Resimleri

'Biyografi' forumunda Merve tarafından 19 Haz 2012 tarihinde açılan konu

 1. Ian Joseph Somerhalder Hayatı

  Ian Joseph Somerhalder Fotoğrafları


  Ian Joseph Somerhalder (d 8 Aralık 1978) ABD'li oyuncu, model ve yapımcı. Lost dizisindeki Boone Carlyle ve The Vampire Diaries dizisindeki Damon Salvatore karakterleriyle tanınmıştır.

  Ian Somerhalder, masaj terapisti Edna Somerhalder ve müteahhit Robert Somerhalder'ın oğlu olarak Covington, Louisiana'da doğmuş, büyümüştür. Bob adında eski bir profesyonel bisikletçi, erkek kardeşi ve Robyn adında bir radyo ve televizyon gazetecisi kız kardeşi bulunmaktadır.

  Babası Fransız ve İngiliz kökenlidir. Annesinin ise kökeni İrlanda ve Choctaw kabilesine dayanmaktadır. Somerhalder soyadı onu evlat edinen büyük büyük dedesinden gelmiştir. Somerhalder'ın biyolojik büyük büyükdedesi ise varlıklı bir İngiliz toprak sahibidir. Göçmen bir işçiye, hamile kalan metresiyle evlenmesi ve bebeğe adını vermesi için para ödemiştir. Biyolik büyük büyükdedesinin soyadı Hull'dır.

  Somerhalder on üç yaşındayken anne ve babası boşanmıştır. Ian annesinin yanında büyümüş ve annesini bir söyleşisinde "Çok inançlı biri." olarak tanımlamıştır.

  Somerhalder, on yedi yaşında oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. On dokuz yaşında ise ünlü oyuncu koçu William Esper'le çalışmaya başlamıştır.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  kaynak:wikipedia​
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 8 Tem 2012
Yükleniyor...