İkizler Burcu Çocuğunun Taşıdığı Özellikler

'Kadınca' forumunda Wish tarafından 17 Nis 2011 tarihinde açılan konu

 1. İkizler çocukları, çoğunlukla daha yaşlı» halim selim insanları kuş gibi çabuk hareketleriyle sinirlendirirler. Büyükler minik İkizlere her zaman kıpır kıpır oynayıp durmamalarını, sakin olmalarını, her seferinde bir iş yapmalarını söylerler. Ama bu çocuklar için her seferinde iki iş yapmak doğaldır. Ağırbaşlı sakin insanların yaramazlık dedikleri şey ikizler’ in normal hareket tarzıdır. Daha yavaş, daha az canlı insanları taklit etmeye çalışmakla daha çok beğenileceğini hissettirmek yanlış bir davranıştır. Belki, kendi iyiliği için, O’na biraz daha yavaş hareket etmesi öğretilebilir, ama, doğal özelliklerini bozmadan, esas yapısı değiştirilemez. Şunu aklımızdan çıkarmamamız gerekir ki; daha içe dönük büyüklerini rahatsız eden aceleci İkizler çocuğu da, daha atılgan büyüklerini sinirlendiren sakin, dikkatli oğlak burcu çocuğu da, sadece oldukları gibi davranıyorlar. Zaten insanlar sizi kişiliğinizi değiştirmeye zorlamadan olduğunuz gibi davranmak, her zaman yeterince zordur.

  İkizler çocuğunuzu olduğu gibi sevin sevecen, canlı, meraklı ve vaktinden önce gelişmiş bir küçük insan olarak… Bir ateş böceğini sümüklü böceğe, bir sümüklü böceği ateş böceğine çeviremezsiniz. Leopar da kürkün-deki benekleri değiştiremez. Şunu da ekleyebilirim ki, birisi bu lekeleri ovuşturup çıkartmaya çalışırsa, leopar, son derece mutsuz, sinirli bir leopar olacaktır.

  ikizler çocukları her zaman yeni bir keşfin peşinde olduğundan, dakik olmak O’na zor gelebilir. Anlatılan birşeyi hemen kaptığı ve ayrıntıları dinlemek istemediği için, sözünü kesmeden dinlemek de O’na zor gelebilir. O’nun dikkatini bir yere çekmek ve orada tutmak kolay değildir; ancak, bunu yapabildiğiniz zaman, İkizlerin büyük ;merakı ve ilgisi sayesinde, ödülünüzde büyük olacaktır.

  Yeni yetme İkizler oğlunuz, tam anlamıyla elinde telefonla yaşayacak, her hafta değişik biriyle arkadaşlık edecek, gelecekteki mesleği konusunda yüz kere fikrini değiştirecek, arabasını oldukça hızlı kullanacak, motordan anlayacak ve çamaşır makinenizi tşef edecektir. Kızlar popüler ijolacak ve elektrik düğmesi çevirir gibi, selli gözyaşlarından güneşli tebessümlere dönebileceklerdir. Bu çocuklar sizi hep ayak parmaklarınızın ucunda koşuşturacaklar ve gençliğinizi koruyacaklardır.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 22 Nis 2014
Yükleniyor...