İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri

'Kadınca' forumunda YAREN tarafından 19 Nis 2011 tarihinde açılan konu

 1. İkizler Burcu Erkeği,
  İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri nelerdir,
  İkizler Burcu Erkeği Özellikleri


  İkizler Erkeği; Aşık olma duygusu size hoş ve sıcak bir güven verir. Çoğu zaman, birinin ne zaman kendisine ihtiyaç duysanız yanınıza geleceğini bundan sonra hiç yalnız başınıza yürüyemeyeceğinizi bilmenin mükemmel rahatlığını hissedersiniz. Önce duyduğunuz tüm kuşkular yok olur. Ama, eğer aşık olduğunuz kişi bir merküri erkeği değilse tabi. O’nunla yaşanan bir romans, o “sıcacık güven duygusunu” yok edebilir. Aslında İkizleri Pazartesi bir pide ekmek almaya gönderir ve Perşembe’ye kadar geri gelmesini beklemezseniz, kendisine çok daha iyi intibak edersiniz. Onun geldiğini görene dek asla onu aramayın, gitmeyi istediği zaman ise ayaklarına kapanmayın.
  Doğum haritasının geri kalan kısmı ne derse desin, ikizler erkeği doğduğu anda Güneş ikizler burcu ‘ndaysa, bu adam yarın, bugün olduğu gibi olmayacak, dünden de hiçbir sürekli anı taşımayacaktır. Ne şekilde olursa olsun değişecektir. Neyse ki bu değişiklikler her zaman daha iyiye doğru olabilir ve O sürekli olarak daha yüksek bir hedefe yönelebilir. Ama şans payı her zaman vardır.

  Eğer kumar oynamaktan hoşlanıyorsanız, pekala da onikiden vurabilirsiniz ve O’nunla kafaca ve ruhsal olarak güzel bir uyum sağlayabilir, evliliğinizin altın yıldönümünü de birlikte kutlayabilirsiniz. Siz de bunu bildiğinizden emin olmalısınız. Ne istediğini bilmeyen ikizler karakterinin iki ender istisnası, Başkan Kennedy ile İngiltere Kraliçesi Victoria’dır. Bununla birlikte, şunu da aklınızdan çıkarmayın ki, John Kennedy’nin her zaman, sürekli olarak değişen çeşitli ilgilen olmuştur. Kraliçe Victoria’ya gelince, (yıldız durumlarına göre Başak’ ya çok yakındı), ülkesinin geleneklerinde pek çok önemli, köklü değişiklikler yapmıştı. Zaten, koşulların olgunlaşmak ve belirli bir kalıba uymak zorunda bıraktığı krallar, kraliçeler ve devlet başkanlarıyla evlenmek pek az kimseye kısmet oluyor.

  İkizler’in çift karakterli oluşunun en güzel Örneği, bunu yakından tanıyan bir kadının itirafıdır. Merküri’nin hükmettiği erkek bir yapımcıydı; Kadın da ünlü, siyah saçlı Balık burcu olan aktristti. İkizler burcundan olan erkek, yatında arkadaşlarına verdiği hafta sonu partisinde eşine açıkça hakaret etmiş, kaba ve soğuk davranmıştı… Kadın çok üzgün ve şaşkındı. Sonradan şöyle söylemişti: “O’nun nesi var bilmiyorum. Herhalde benden nefret ediyor. O’na hiçbir şey yapmadım, ama hafta sonu boyunca benimle bir tek kelime
  bile konuşmadı.” Aaa, ama görmüyor musunuz, O’na bir şey yaptı! O’nu kendisine aşık etti. Bu aşk öylesine ciddiydi ki, âşık olduktan kısa bir süre sonra onunla evlendi. Ama, bu kadına karşı duyduğu aşkın büyüklüğünü farke-der etmez nasıl bir tepki gösterdi? Sanki kadın Lucretia Borgia imiş gibi…
  Bu ünlü aktrisin geçirdiği deneyim, herhalde sizi bir İkizler erkeği ile gönül ilişkisine atılmaktan alıkoymayacak. Gene de bu olay, çaresiz bir şekilde aşık olan ve bunu kendi anlaşılmaz nedenleri yüzünden zekice gizleyen bir İkizler’in soğuk davranışlarından acı çeken bazı kızların yaralarına merhem olabilir.
  İkizler, kendi gerçek arzularını gizlemek, başkalarının sorularına kaçamak cevaplar vermek ve kendi niyetlerini ikili davranışlarla örtmek için bilinç altı bir zorunluluk duyarlar. Genel olarak, aklınızı karıştırmaya çalışırlar. Sonra da gerçek bir İkizler tutarsızlığı ile tam bir dönüş yaparak, içtenlikleri ve açık sözlülükleri ile nefesinizi keserler.

  Şunu unutmayın ki, Merküri’nin tipik duygusal soğukluğu, eğer O’nunla aynı müziği işitiyorsanız ve aynı düşleri görüyorsanız, büyük Ölçüde ısınacaktır. O’nda fiziksel ihtirasın yoğunluk kazanması için, aklıyla ruhunun tam bir uyum içinde birleşmesi gerekir. Bu her zaman olacak bir şey değilmiş gibi görünebilir, ama O’nun kalbine giden tek gerçek yoldur.
  Alıntı
   
Yükleniyor...