ikna mektubu

'Eğlence' forumunda Eco tarafından 31 Tem 2008 tarihinde açılan konu

 1. Eco

  Eco

  Karısı evden kaçan kocanın ikna mektubu....

  Menekşe moru gözlüm, al yanaklım, seni bir daha dövmeyeceğim. Lütfen artık eve dön. Bak Yaşar halıya kustu, kusmuk seni bekliyor. Ayaklarım bugün de hep seni aradı, yıkanmak için. Seni çok arıyorum, bir haftadır akşam rakılarının tadı tuzu yok... Ev sensiz çok ıssız. Gerçi nasıl, nerede yattığımı, kime nasıl ç*ktığımı falan hiç hatırlamıyorum ama onun sen olmadığını bir büyük rakının sonunda dahi hissedebiliyorum.
  Kezban, ben sana aşığım. Eve döndüğün gün, bunu arkadaşlarla kutlayacağım. Sen, kanlar içerisinde evden kaçarken nasıl duygulandığımı bilemezsin. Elimdeki şişeyi, hırsımdan ananın fotoğrafına fırlattım. (Artık duvarları gelince silersin.) Kezban bir de gelirken 2 paket kısa Maltepe getirebilir misin?
  Dün Zeynep okula gitmeyip dolma sardı, ben de okeye dönerken dikkatleri dağıtmak için habire dolma yiyip,"yiyin yiyin nefis olmuş" dedim. Nasıl zeka ama.. Zeynep''''in tezkeresinde okul ve sınıf kısmını boş bıraktım. Onu da mı ben dolduracağım?
  Bu sabah seni kaçırışım aklıma geldi, efkarlanıp bir cıgara yaktım. On dört yaşlarında taş gibi kızdın. Nasıl; Mehmet, Abidin, Ramazan, Yusuf gelip seni döve döve taksiye atmıştık? Peki, seni piknik tüpü ile dövüşümü hatırlıyor musun? Yeni evliydik, bir boğaz gezisi dönüşüydü. Mehmetgiller kapıda bekliyorlardı, sen daha roka bile hazırlamamıştın ve Ramazan içeriden "ROKA!" diye bağırmıştı. Mutfağın kapısını içeriden nasıl kilitlediğimi, ocağın oradan tüpü nasıl kaptığımı falan hiç hatırlamıyorum. O gece Ramazan ''''lar gidince sen Yaşar ‘ı doğurdun. Huysuz mu huysuz, koca burunlu Yaşarımı... Bu arada son maaşınla Yaşar ’a don falan aldım...
  Artık yuvana dön, asabımı bozma!
  yoksa ananın,babanın yanına gelir ağzını burnunı veririm eline,gel kezbanım kendin gel eve,söz
  kırık kolunu alçıya aldırtmaya çalışcam..


  Kocan Haydar..
   
  Son düzenleme: 31 Tem 2008
 2. Nasıl; Mehmet, Abidin, Ramazan, Yusuf gelip seni döve döve taksiye atmıştık? Peki, seni piknik tüpü ile dövüşümü hatırlıyor musun? Yeni evliydik, bir boğaz gezisi dönüşüydü. Mehmetgiller kapıda bekliyorlardı, sen daha roka bile hazırlamamıştın ve Ramazan içeriden "ROKA!" diye bağırmıştı. Mutfağın kapısını içeriden nasıl kilitlediğimi, ocağın oradan tüpü nasıl kaptığımı falan hiç hatırlamıyorum. O gece Ramazan ''''lar gidince sen Yaşar ‘ı doğurdun. Huysuz mu huysuz, koca burunlu Yaşarımı... Bu arada son maaşınla Yaşar ’a don falan aldım...
  :f73:bu ne yaa demekten kendimi alamadım eco adam harbi ikna gücü yüksek birisi hangi kadın, hangi anne, hangi eş dayanabilir bu kadar duygusal ve içten yazılmış mektupa benim bile ikna olasım geldi nerdeyse :f30::f30::f30:
  şaka bir yana müthiş eğlenceli bir paylaşım dı emeğine sağlık eco teşekkürler :f118::f118:
   
 3. Şakada olsa bence hiç hoş değildi Eco bey yaff buluyorlar saf sesiz kadınları mektupta bile erkeklik taslıyorlar:f196::f196:

  ecoooo :f20::f20:

  Tamam yaf anladım espiri için yazılmış olduğunu emeğine sağlık Eco:f106::f106
  :
   
 4. müthiş bir ikna mektubu ecoo bu mektupla ikna olmayan kadın kalmaz sanırım:f30: