İlginç Android Uygulamaları

'Teknoloji Haberleri' forumunda EyLüL tarafından 17 Eyl 2012 tarihinde açılan konu

 1. İlginç Android Uygulamalar  Komik konuşan kedimiz Tom ve kız arkadaşının olduğu uygulama Android Market’teki en çok indirilen uygulamalarda ilk sıralarda yer alıyor. Söylediklerinizi tekrar eden sevimli kedi, ayrıca kız arkadaşına yaranmak için çeşitli muzurluklar yapmayı da ihmal etmiyor.

  Paper Toss

  Ofiste çalışmaktan sıkılan veya havalaanında uçağı beklerken zaman geçirmek için karşıdaki çöp kutusuna kağıt buruşturup atma üzerine kurulmuş oyunda, rüzgarın da etkisini hesaplayarak; kağıtları çöp kutusuna atmanız gerekiyor. Oldukça eğlenceli bir uygulama diyebiliriz.


  Virtual Zippo Lighter uygulaması
  Zippo’nun resmi olarak Android Market’te yayınladığı eğlenceli ve arkadaşlarınızı şaşırtabileceğiniz bir uygulama. 28 farklı tasarıma sahip Zippo çakmağı telefonunuzda sanki gerçekmiş gibi yakabiliyorsunuz.

  NB Milyoner (Kim Milyoner Olmak İster) Oyunu

  Televizyonda yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından esinlenerek çıkarılan NB Milyoner uygulaması ile sorulan soruları bilerek 1,000,000 almaya çalışıyorsunuz. Tabi ki bilemediğiniz sorularla karşılaştığınızda; verilen 4 adet jokerden istediğinizi kullanıp cevabı bulmaya bir adım daha yaklaşabiliyorsunuz.

  Drum Session (Bateri)

  Bateri ve davul çalmayı seviyorsanız; Drum Session uygulaması tam size göre. Multitouch desteği bulunan uygulamada ayarlanabilir ses ve diğer özellikler sayesinde davul çalma zevkine telefonunuzda varabilirsiniz.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 25 May 2013
Yükleniyor...