imob 2011 7.istanbul mobilya fuarı

'Haberler' forumunda Dark tarafından 25 Oca 2011 tarihinde açılan konu

 1. imob 2011 mobilya fuarı,
  [​IMG]
  imob fuarı,
  imob 2011 7.istanbul mobilya fuarı

  Farklı tasarımlar ve 201 1 İMOB Global Yaklaşımlar 'de
  EUF Uluslararası Fuarcılık (ITE Group Plc) ve ITF tarafından düzenlenen 7. İstanbul Mobilya Fuarı - İstanbul Fuarcılık, 01 arasında yapılacak - 5 Şubat 2011 İstanbul Fuar Merkezi / Cnr Expo destek ve işbirliği MOSDER (Türk Birliği ile Mobilya İmalatçıları).
  İMOB en etkili şirketler ve dernekler Avrasya mobilya endüstrisinin kalbinde ulaşır ve mobilya ve tasarım ürünlerinin bölgede mevcut kapsamlı bir bakış sunuyor.
  Türkiye: Büyük Fırsat ...
  36 ülke ile bölgede Türkiye'nin köprü bir ticaret merkezi olarak onun ve dinamik 80 milyon genç nüfusu hızla artan Türkiye'nin Avrasya bölgesindeki işletmelerin milyonlarca ev sahibi ülke olarak hayati bir rol oynar. Türk mobilya tasarlanmış ve uzun bir yaşam için konfor, performans ve çekici bir görünüm sağlamak için en kaliteli malzemelerden yapılmış. Farklı stilleri gibi, geleneksel klasik ve çağdaş olarak üretilmektedir. Tasarımcılar ve mimarlar esnek bir üretim kapasitesi ile birlikte, Türk mobilya sektörünün bireysel pazarlarda dünya çapında gereksinimlerini en tatmin yapabilirsiniz.
  Tüm mobilya kaynağı, karar vericiler, üst endüstri profesyonelleri ve talep bölge ve buluşma noktası olarak 300'ün üzerinde katılımcı firma ve 120.000 m² binlerce ziyaretçi için 8 salonu ile toplantı için mükemmel bir fırsat ...

  Alıntıdır
   
Yükleniyor...