İnce Görünmek İçin Kıyafet Hileleri

'Moda Rehberi' forumunda zamaneanne tarafından 15 Haz 2012 tarihinde açılan konu 1. Kadınların en büyük kabusudur aldıkları bir kıyafetin kendilerini şişman göstermesi. Her ne kadar bir kıyafet sizin kilonuzu çok çok aşağılara indirmese de bazı tercihlerle fazla kilolarınızı saklamak mümkün. Bu yazımızda doğru giyinerek ince görünmenin yolunu size neleri giymelisiniz ve neleri giymemelisiniz şeklinde açıklayacağız.

  Eğer şişmansanız kesinlikle uzak durmanız gereken ilk şey mini ve çok dar eteklerdir. Bunlar bütün fazlalıklarınızı olduğu gibi ortaya koyacaktır. Ayrıca kumaş seçimine görünüm için önemlilik arz etmektedir. Kalın, sert ve dökümü olmayan kumaşlar her zaman sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir.

  Eğer geniş hatalar sahipseniz enine çizgiler ve iri desenlerden kaçınmalısınız. Yine çok geniş ve büzgülü bluzlar asla tercih etmemeniz gereken kıyafetler arasında yer alır. Pantolon seçimlerine gelince bacaklarınızı saran modellerden kaçının. Ayrıca açık renk yerine koyu renk pantolonları tercih edin.

  Giyilmesi gereken kıyafetlere gelince; bluzlarda küçük desenli ve dikine çizgili ya da tek ve koyu renk tercih etmeye özen gösterin. Eteklerde dökümlü ve ince kumaştan üretilmiş kıyafetler sizi daha ince gösterecektir. Uzun ya da ara boy etekleri tercih etmeniz sizin için daha yararlıdır. Degaje ya da V yaka bluzlar kilolu hanımlarda daha hoş bir görüntü sergilemektedir.

  Pantolon seçimlerine gelince ne çok dar nede çok geniş pantolonlar tercih etmeyiniz. Boru paça ve likralı kumaşlarda üretilmiş ürünler sizin için ideal olacaktır.
   
Yükleniyor...