İngiltere bu babayı konuşuyor!

'Haberler' forumunda chemist tarafından 14 Şub 2009 tarihinde açılan konu


 1. İngiltere bu babayı konuşuyor!


  13 yaşındaki küçük çocuk baba oldu. Alfie Patten bir üst sınıfta okuyan 15 yaşındaki kız arkadaşını hamile bıraktı. İngiltere’de 13 yaşındaki Alfie Patten’ın baba olmasının yankıları sürerken, gazetelerde Alfie’nin ailesiyle ilgili birbirinden ilginç haberler yer aldı.


  Daily Mail gazetesi, 13 yaşındaki baba Alfie’nin halen 20’li yaşlarında olan ablasının da, Alfie’nin baba olduğu yaşta doğum yaptığını öne sürdü. Diğer bulvar gazeteleri de ailenin trajik yaşam biçimine detaylarıyla yer verdi. Alfie’nin babası Dennis’in de üvey kızının arkadaşı olan 19 yaşında bir genç kızla kaçtığı ve ailesini terk ettiği iddia edildi.  Alfie’nin 21 yaşındaki ablası Nicole, erkek kardeşinin 15 yaşında bir genç kızı hamile bırakmasının bütün sorumluluğunun, 19 yaşında bir genç kızla kaçan ve kendilerini yüzüstü bırakan babalarında olduğunu savundu. Nicole, babaları Dennis Patten’ın kendilerine tek bir gün bile şefkat göstermediğini ve sahipsiz büyümelerinin bu sonuçlara yol açtığını söyledi.


  13 yaşında baba olan ve kızına Maisie adını veren Alfie’nin "Bebeğinizi büyütmek için finansal olanaklarınız var mı?" sorusuna, "Finansal ne demek?" yanıtını verdiğine işaret eden İngiliz basını, Alfie’nin 13 yaşında olmasına rağmen 8 yaşında gibi göründüğünü yazdı.
   

 2. Cevap: İngiltere bu babayı konuşuyor!

  ilginç şaşırdım valla güzel bir konu eline sağlık chemist abii
   

 3. Cevap: İngiltere bu babayı konuşuyor!

  ya inanamadım valla benim oğlum kadar duruyor şok oldum trajikomik bir olay
   

 4. Cevap: İngiltere bu babayı konuşuyor!

  Bu olayın altından başka bir olay çıkacak gibi görünüyor ne resimdeki çocuk 13 yaşında görünüyor nede bu söylenenleri yapabilecek bir çocuğa benziyor :confused:
   

 5. Cevap: İngiltere bu babayı konuşuyor!

  ilginç ve utanılası bir olay
   

 6. Cevap: İngiltere bu babayı konuşuyor!

  Olur olur bu devirde hersey olur. İnanılması guc. Bozulan toplumun cok guzel ornegi.
  Cocugun yası kucuk diyeceksiniz ama avrupa ulkelerinde hatta bizim ulkede bile cocuklar bile artık birer yetiskin. Kucuk yasta olgunlasıyorlar.
   

 7. Cevap: İngiltere bu babayı konuşuyor!

  dünya ve insanlık işte böle bozuluyoo buda örneği
   

 8. Cevap: İngiltere bu babayı konuşuyor!

  Ağzım açık okudum..Hiçbir şey söyleyemiyorum valla..Trajikomik bir olay gerçektenn..:f19:
   

Yükleniyor...