İnstagramda En Çok Takipçisi Olan Ünlüler 2016

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 18 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  İnstagramda En Çok Takipçisi Olan Ünlüler 2016

  [​IMG]
  İnstagramda En Çok Takipçisi Olan Ünlüler 2016
  Son zamanlarda en çok tercih edilen sosyal medya platformunun Instagram olduğunu hepimiz biliyoruz. Hal böyle olunca herkesin de akın ettiği uygulama ve telefonlarında, sabah kalktıkları zaman en çok kontrol ettikleri uygulama bu oluyor. Özellikle kadınların Instagram konusunda çok iddialılar. Çünkü birçok farklı pozda çekilen resimler sayesinde, bu oranda, beğeni sayıları da artıyor.

  En çok kullanılan uygulama olmasında ki bir diğer sebep ise; insanlar kendilerinin her halini çekip atabiliyorlar. Hem kimseden çekinmekte yok, ki zaten öyle bir çekimserliğe gerek bile yok. Sadece resim değil, bundan ziyade; video bile koyulabiliyor. Son zamanlarda başka bir uygulamada ki efektler sayesinde bu videoların da oranı da hayli arttı tabi. Instagram ‘dan bahsetmişken takipçi sayılarına değinmemek olmaz. Özellikle ünlülerin oldukça fazla kullandıkları Instagram sayfaları mevcut. Haliyle hayran kitlelerine göre takipçi sayısı da o oranda değişiklik gösteriyor. Biz de bunu merak edenler için elbette, takipçi sayılarını gözlemledik. Instagram ‘da en çok takipçisi olan ünlülere değinmek istedik. Bu listeyi ise şu şekilde sıralandırdık.

  İnstagramda En Çok Takipçisi Olan Ünlüler 2016
  1. Demet Akalın: 3m takipçisi ile paylaştığı fotoğraflar ve kimi zaman videolar sayesinde listenin ilk sırasına yerleşiyor.
  2. Murat Boz: 2.5m takipçi il birlikte, elbette söylemeye gerek yok birçoğu kız, ikinci sırada yer alıyor. Elbette yakışıklılık önemli bir faktör.
  3. Serenay Sarıkaya: 2.2m takipçi sayısına sahip olan güzel oyuncu, sırasını hayli hak ediyor.
  4. Burcu Esmersoy: 2.1m takipçi sayısına sahip olan güzel sunucu, hem güzelliği hem de alımıyla birlikte sosyal medyada oldukça fazla dikkat çekiyor.
  5. Gülben Ergen: 2.1m takipçisi ile birlikte Instagram ‘ı sallayan ünlüler arasında yerini alıyor.
  6. Arda Turan: 2m takipçisi ile birlikte, sırada yerini alıyor. Özellikle Türkiye ‘de yaşıyormuş gibi attığı resimlerle büyük bir takdiri de topluyor.
  7. Sinem Kobal: 1.9m takipçisi ile birlikte, giydiği kıyafetlerden, gittiği yerlere kadar her detayı inceleme altında. Listenin geri kalan kısmına da şu şekilde değineceğiz;
  8. İrem Derici: 1.8m takipçi
  9. Ezgi Mola: 1.7m takipçi
  10. Hadise: 1.6m takipçi
  11. Ebru Gündeş: 1.6m takipçi
  12. Hülya Avşar: 1.5m takipçi
  13. Ivana Sert: 1.5m takipçi
  14. Mustafa Ceceli: 1.4m takipçi
  15. Esra Erol: 1.3m takipçi
   
Yükleniyor...