instagramda repost nasıl yapılır?

'Teknoloji Haberleri' forumunda Eylem tarafından 17 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  instagramda repost nasıl yapılır?

  [​IMG]
  instagramda repost nasıl yapılır?

  İnstagram artık herkesin kullandığı veya kullanmayı düşündüğü bir uygulamadır.
  Günümüzde kullanılan en popüler fotoğraf paylaşım uygulaması olan instagram’ın belki de en kötü ve en büyük eksikliğindendir. Artık yan uygulamalar sayesinde bu derdinize bir son veriyorlar. Ücretsiz olup işini çok iyi yapan bir uygulamadır.
  Hal böyle olunca da diğer sosyal medya da olup da fakat instagram’da maalesef olmayan bazı özellikler yani yan uygulamalar ile hallediliyor. Re-post da bunlardan sadece bir tanesidir. Facebook’ta paylaş, Twitter’da retweet olarak karşımıza çıkan bu terimler İnstagram uygulamasında resmi olarak bulunmuyor maalesef. Fakat bunu fark eden bir geliştirici Re-post For İnstagram adında güzel gayet başarılı bir uygulama gerçekleştirmiş. Bu uygulamayı kullanarak beğenmiş olduğunuz fotoğrafları instagramda repost yapabiliyorsunuz. Peki, repost nedir?
  Repost denilen uygulama aslında bir başkasının fotoğrafını paylaşmanız demektir. Mesela bir fotoğraf çok hoşunuza gitti ve beğendiniz bunu kendi takipçileriniz ile paylaşmak istiyorsunuz. instagramda repost nasıl yapılır diyorsanız sizde eğer bu durumda bu tip bir uygulama yardımı ile o fotoğrafı kendi hesabınız da paylaşmanıza re-post deniyor. Ve re-post dediğimiz gibi İnstagram’ın kendi resmi uygulamasından maalesef yapılmamaktadır. Bu nedenle belirttiğimiz gibi Re-post For İnstagram uygulamasını kullanarak bu işlemi çok hızlı ve kolay bir şekilde halledebilirsiniz.
  Dediğimiz gibi uygulamayı kullanmak aslında çok basit. Yapmanız gereken uygulamaya İnstagram hesabınız ile giriş yapmanız. Ardından istediğiniz fotoğrafı re-post edebilirsiniz. Share Photo tuşuna bastığınız da ise fotoğraf sizin İnstagram hesabınızdan paylaşılacaktır. Fotoğraflara bir Fligran da eklenebiliyor. Bu şekilde fotoğrafın asıl sahibinin ismi de fotoğraf ta yer alarak belli oluyor. Sizde bu uygulamayı kullanarak beğendiğiniz fotoğrafları artık kendi hesabınız üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Ayrıca eğer resmin sizin kendi resminiz gibi görünmesini isterseniz Fligranı kaldırabilirsiniz. Uygulama İOS ve Android desteklidir dilediğiniz gibi ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Ayrıca uygulamada sizin takip ettiğiniz kişilerin yaptıkları paylaşımları ve İnstagram’da beğendiğiniz fotoğrafları, popüler profil fotoğraflarını da görebiliyorsunuz. Bir denemenizde fayda var diyoruz. Umarım instagramda repost yapmak konusunda sıkıntı yaşamassınız.
   
Yükleniyor...