İnternet Explorer Giriş Sayfası Neden Değişmiyor

'Teknoloji' forumunda Yasemin tarafından 26 Oca 2013 tarihinde açılan konu

 1. İnternet Explorer Giriş Sayfası Neden Değişmiyor

  Arkadaşlar Explorer ana sayfam bugün nedense çok yavaş açılıyor Bazı girdiğimiz sitelerden, yüklediğimiz zararlı programlardan dolayı internet explorer açılış sayfası istemediğimiz bir sayfa olarak değişir ve biz bunu değiştirmeye çalıştığımızda oldukça zorlanırız..Bu gibi durumlarda ne yapmamız lazım sizler için bu gibi sorun yaşıyan herkes için sorunun çözümünü kısaca aşağıdadır.

  Ana sayfanızı değiştiremiyor musunuz öncelikle yapmanız gerekenler şöyle Başlat / Çalıştır / Regedit / HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Internet Explorer / Main anahtarında bulunan adresi değiştirmelisiniz..

  Daha sonra yapmanız gerekenler ise şöyle HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel Dizinini takip ederek gidin. Yan Tarafta Bulunan Homepagee sağ tıklayıp Değiştir i seç 1 olan değeri 0 olarak değiştirin.

  Ayrıca İnternet Başlangıç sayfanız mı kilitlendimi İnternet Explorer, yani internete girdiğimiz tarayıcımızın başlangıç sayfası bazen istemediğimiz adreslerle değişiverir. Bunu değiştirmek isteriz ama kilitli olduğunu görürüz.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 11 Ağu 2014
Yükleniyor...