İnternetin yeni fenomeni Shingad

'Haberler' forumunda Sibel tarafından 10 Eki 2010 tarihinde açılan konu

 1. İnternet dünyası son bir haftadır ağzında purosu, başında peruğuyla ünlü golfçü Tiger woods'un maçını izleyen bu adamı konuşuyor.

  İngiliz Daily Mail gazetesi foto muhabiri Mark Pain, golf turnavası Ryder Cup'ta, ünlü golfçü Tiger Woods'un müsabakasından bir fotoğraf çekti. Woods'un tam topa vurduğu anda arka tarafta seyirciler arasında ağzında puro ve başında peruğuyla bir adam görüntüye takıldı. İngiltere günlerce bu adamın kimliğini tartışırken, internette de fenomen oldu. İnternette photoshop yöntemiyle ABD eski başkanlarından Abraham Lincoln'la poz veriyor. Maradona kılığıyla İngiltere'ya gol atıyor. Küba devrimi lideri Fidel Castro'yla birlikte karşılıklı puro içiyor.

  İngiliz Daily Mail gazetesi internette fenomen olan bu adamın bir bankada yatırım uzmanı olarak çalışan Rupesh Shingadia olduğunu açıkladı. Londra'nın güneyinde yaşayan 30 yaşandaki Hint kökenli Shingad hala ailesiyle birlikte yaşıyor. Bu fotoğrafın internette yayınlanması sonrasında Facebook'ta kendi sayfasını oluşturdu, şimdi binlerce seveni var. Son uluslararası internet fenomenine ayrıca yüzlerce kız evlenme teklifinde bulundu.:):)
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Eki 2010
 2. Cevap: İnternetin yeni fenomeni Shingad

  İşte Shoplu Shingad resimleri ;:)
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 3. Cevap: İnternetin yeni fenomeni Shingad

  Aaaa bizim muhittin abi bu yaaa :))
   
Yükleniyor...