İpad İle Office Uygulamaları

'Teknoloji Haberleri' forumunda EyLüL tarafından 19 Eyl 2012 tarihinde açılan konu

 1. İpad İle Office Uygulamalar
  iPad'in kendine hasya 200 binden fazla uygulaması bulunuyor. iOS platformunun genel uygulamalarını baz aldığımızda ise toplamda 500 binden fazla uygulama iPad'de kullanılabiliyor. Binlerce uygulama geliştiricisi uygulamalarını ihtiyaçlarına yönelik geliştirip App Store'da sunuyor. Ancak iPad'in çıktığı günden bu yana eksikliğini hissettiği önemli bir nokta var. O da şüphesiz Microsoft Office uygulamaları.

  iPad artık yavaş yavaş, bilgisayarınızda bulabileceğiniz her şeyin alternatifini sunmaya başlıyor. Bunlardan yenisi ise Quickoffice. 9.99 dolarlık uygulama ile Microsoft Office gibi word dosyalarıyla oynayabiliyor ve yeni word dosyaları oluşturabiliyorsunuz.

  Şu an için PowerPoint dosyalarını yalnızca görüntüleyebilen ancak üzerlerinde değişiklik yapılmasına izin vermeyen program, ayrıca bir paylaşım sistemiyle beraber geliyor. Google Docs, Dropbox, Box.net ve Mobile Me'yi destekleyen dosya paylaşım sistemiyle kablosuz ağlarda başka bilgisayarlara da dosyalarınızı gönderebiliyorsunuz.

  Daha önce de Apple'ın Pages, Number ve Keynote gibi uygulamaları dökümanlar için kullanışlı uygulamalardı. Kullanıcı arayüzleri gayet güzel olan bu programlarda dosya uyumluluğu ise oldukça düşüktü.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 5 Haz 2013
Yükleniyor...