İpek Tanrıyar Kimdir

'Biyografi' forumunda Yasemin tarafından 25 Şub 2014 tarihinde açılan konu

 1. İpek Tanrıyar Kimdir Biyografisi  İpek Tanrıyar, 1980 yılında doğmuş, podyumun çıtı pıtı mankenleri arasında yer almaktadır.

  2003 yılından beri, Milano’daki bir mankenlik ajansına bağlı olarak çalışan manken, sevimli davranışları ve içten gülüşüyle kendini sevdirmeyi biliyor.

  1.73 cm boy, 36 beden, 27-32 jean, 79 cm bacak boyu ve 80-61-89 ölçüleri ile, podyumun kısa boylu ama popüler mankenleri arasında yer alan İpek Tanrıyar, oynadığı filmler ile de gündeme geliyor. Son olarak başrolünde oynadığı Çılgın Dersane filmi, gişe rekoru kırmaya aday filmler arasında gösteriliyor.

  İpek Tanrıyar resimleri, ilk olarak mankenin gülüşü ile dikkat çekiyor. Doğal bakışları ve gülüşü ile sıcak kanlı tavrını yansıtmayı başaran manken, televizyon program sunuculuğu da yapmıştı.1996 yılında Hey Girl dergisi tarafından ayın yüz güzeli seçilmesine neden olan resim ile mankenlik mesleğine başladığını belirten İpek Tanrıyar, Neşe Erberk manken ajansına dahil olmuş. Bundan sonra gelen tekliflerin sıklığı ile de mankenlikten kopamadığını belirtiyor.

  ipek-tanrıyer-kimdir-.jpg