iphone 4 müzik silme

'Teknoloji Haberleri' forumunda HazaN tarafından 16 Ara 2010 tarihinde açılan konu

 1. iphone 4 müzik nasıl silinir  Daha önce “iPhone İçerisine Müzik Nasıl Yüklenir?” anlatmıştık. Şimdi ise yüklediğimiz müzik,video ve uygulamaları iPhone içerisinden nasıl sileceğiniz konusunda yardımcı olacağız.
  iPhone cihazlar içerisine müzik,video aktarmak diğer cihazlardan farklı olduğu gibi aktardığımız bu dosyaları silmekte diğer cihazlarda olduğu gibi değil.

  Eğer seçtiğimiz şarkıyı iTunes’dan silmek istemiyor sadece iPhone’dan silmek istiyorsak eğer o zaman “Playlist” kısmından bu işlemi gerçekleştiriyoruz.

  iPhone içerisinden müzik silme işlemini yukarıda anlattığımız gibi gerçekleştiriyoruz.Eğer iPhone içerisinden bilgisayardan attığımız video ve filmleri silmek istiyorsak eğer iTunes’a bağlı kalmak zorunda değiliz.Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi iPod menüsünden silmek istediğimiz videonun üzerindeyken parmağımızı sağa doğru çekmek yeterli bu işlemden sonra aşağıdaki gibi sil seçeneği çıkıyor.
   
 2. Cevap: iphone 4 müzik silme

  saol hazan evde tarıf etmıyorsun sagolsun forumdas net sayesınde öğrendim canımsın:) şaka sakın alınma prenses...
   
 3. Cevap: iphone 4 müzik silme

  :f30: :f30: aşkolsun ne sordunda tarif etmedim annem
   
 4. arkadaşlar eger ıphone 4 ünüz varsa şarkının üzerine gelip parmağınızı sola kaydırın sil yazısı çıkıyo (ben keşfettim ) :))))
   
 5. Bu program türkçe desteği olduğu için de soruna kolay çözüm sunuyor. iPhone'dan müzik silmenin farklı seviyelerde olduğunu bu programla öğrenmiştim. Deneyebilirsiniz:
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 2 Ağu 2015
Yükleniyor...