İphone 5 türkiyeye ne zaman gelir

'Teknoloji Haberleri' forumunda Wish tarafından 27 Mar 2011 tarihinde açılan konu

 1. İphone 5 türkiyeye ne zaman gelir


  Apple‘nin en popüler ve tutan telefonu iphone yenileniyor. Yenilenen iphone’nin resimleri piyasaya çıkmaya başladı. Standartlarından şaşmayan iphone’da tek göze çarpan hafısazı oldu. Yeni telefonunda 64GB hafıza olduğu görünüyor.

  Business Insider’da yayınlanan habere göre, internete sızan yeni iPhone, dış tasarımı itibariyle iPhone 4′ten farksız. iPhone’Un hemen arka yüzünde kapasite kısmında XXGB yazılı olması ise cihazın iPhone 5 olmasından öte kapasitesi artırılmış bir iPhone 4 olduğunu akıllara getiriyor.

  Zira yeni iPhone’a ait fotoğraflara bakıldığında iPhone’un ayar kısmında 64 GB’lık bir kapasiteye sahip olduğu görülüyor. Uzmanlara göre mevcut 16 ve 32 GB’lık iPhone modellerine ek olarak Apple’ın 64 GB’lık yeni bir iPhone’u kullanıcılarına sunması mümkün.


  Apple ailesinin beklenen yeni ürünü iphone 5′in 2011 yılının ilk çeyreğinde Amerika’da piyasaya sürülmesi bekleniyor. Üretim aşamasında meydana gelecek olan aksamalar veya Apple firmasının pazarlama politikasına bağlı olarak ise, bu tarih en hareketli dönem olan 2011 yılının yaz dönemi nede kaydırılabilir.

  Fiyat konusunda çok net bir bilgi olmazken, Amerika satış fiyatının 750$ civarında, Türkiye satış fiyatının ise ne yazık ki herzaman ki gibi 2.000TL li fiyatları bulacağı öngörülmekte.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 26 May 2013
Yükleniyor...