İphone Ses Birden Kısılıyor Çözüm

'Ansiklopedik Bilgi' forumunda zamaneanne tarafından 28 Ağu 2012 tarihinde açılan konu


 1. İphone Ses Kendi Kendine Kısılıyor Yardım


  İphone Ses Kısılıyor Çözüm  Eğer iphone'nunuzun sesi şarkı dinlerken yada çağrı geldiğinde birden kendi kendine kısılıyorsa aşağıdaki çözümleri deneyin:

  1. Sorunun sebebi ses tuşuyla ilgili olabilir. Ses tuşunun telefonunuza sonradan eklediğiniz koruma kapağına temas edip etmediğine bakın.
  2. Bunun yanında telefonunuz eğer düştüyse tuş yuvasında sorun oluşmuş olabilir ve yan tuşların olduğu bandın değiştirilmesi gerekebilir.
  3. Sorun yüklediğiniz bir programın iphone sistemine zarar vermesinden kaynaklı olabilir. Öncelikle her gördüğünüz programı yüklemeyin. Çünkü her ne kadar tersi iddia edilse de İphone cihazlara virüs bulaşabiliyor. Özellikle jailbreak yapılmış telefonlarda.
  4. Sorun donanımsal olabilir. Telefonu İtunes'a bağlayın ve restore edin.
  5. Bunun dışında bir sorundan kaynaklı ise telefonunuzu yetkili ve emin olduğunuz bir servise götürün. Yoksa çok ufak bir problem için çok para ödemeniz gerekebilir. :f63:

  Zamaneanne/ Forumdas.net
   

 2. Cevap: İphone Ses Birden Kısılıyor Çözüm

  benim şoyle bir sorunum var oyuna girince 15 dk snra ışık kısılıyor sanrm sıcaklıktan olyor we oyundan cıkıp tuş kilidne alnca düzeliyor bu donanımsal mı yksa içinde birşeyler mi bozuldu bunu nasıl anlarım