Işık dolgusu nedir? Işık dolgusu hakkında bilgi

'Kişisel Bakım' forumunda Burcu tarafından 25 Kas 2015 tarihinde açılan konu


 1. Işık-Dolgusu3.jpg
  Özel olarak geliştirilen göz altı ışık dolgusu, gözaltı şişlik ve morluk problemi çözümüne tek seferde yardımcı olma özelliğine sahiptir.

  Mezoterapi ve dolgu tekniklerini birleştiren yepyeni bir konsept. Amacı, cilde, ışığı yansıtma kapasitesini tekrar kazandırmak. Teosyal Redensity I ışık dolgusu ve Redensity II Eyes gözaltı ışık dolgusu olmak üzere iki türü var.

  Işık dolgusunu diğer dolgu maddelerinden farklı kılan en önemli nokta içeriğidir. Bu içerik hyalüronik asit ve yeniden yapılandırma kompleksinden (8 amino asit, 3 antioksidan, 2 mineral ve 1 vitamin) oluşmaktadır.

  Göz bölgemiz her yöne hareketli özel bir yağ tabakası ile çevrilidir ve bu yağ olan bölge "septum" adı verilen doğal bir bariyer sayesinde konumunu muhafaza edebilmektedir. Septum, genetik nedenlerle ve yaş ile yağ torbası tarafından ileri doğru itilir. Yaşımız ilerledikçe yüzümüzün kemik yapısı inceldiğinden, kemik de doğal olarak bu durumda geriye doğru hareket eder. Bunun sonucunda da göz bölgemizin altında boşluk ve gölgeler oluşur, işte bu morluk, gölgeler ve torbalar için bu uygulamadan faydalanmak mümkün.
   
Yükleniyor...