istanbul polis hastanesi randevu alma koşuyolu

'Bunları biliyormusunuz' forumunda YAREN tarafından 29 Tem 2010 tarihinde açılan konu

 1. istanbul polis hastanesi randevu telefonu,
  istanbul polis hastanesi randevu alma,
  istanbul koşuyolu polis hastanesi randevu alma,

  Koşuyolu İstanbul Polis Hastanesine İnternetten Online Randevu Alabilmek İçin; TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alabilirsiniz.

  Randevu talebi için önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
  Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

  Ayrıca alınan bir randevunun iptali de gerçekleştirilebilir. TC Kimlik No ve Randevu Numarası girilerek iptal edilebilecek randevu görülebilir. Bu listeden randevu seçilerek iptal edilir.

  İstanbul Polis Hastanesi
  Telefon: 0216 651 88 88 - 0216 651 88 88
  Fax: 0216 334 20 02
  Web. www.istanbulpolishastanesi.gov.tr
  Adres:Koşuyolu, İstanbul
   
Yükleniyor...