İtunes Ten İphone 3g Ye Oyun Yükleme

'Teknoloji Haberleri' forumunda ZeuS tarafından 15 Kas 2011 tarihinde açılan konu

 1. İtunes'dan İphone 3g Ye Oyun Yükleme


  iPhone'a uygulama,oyun ,program yüklemeleri yapabilmek için 2 seçenek var..Bunlardan biri;

  1-App Store

  iPhone'un ana menüsünde bulunan App Store ikonundan veya bilgisayarınıza iTunes kurduktan sonra ulaşabileceğiniz, gelirini Apple ve yazılım geliştiricilerin paylaştığı, uygulama mağazası ile iPhone'a özel geliştirilen ücretli veya ücretsiz bir çok program yükleyebilirsiniz . Bilgisayarınızda iTunes üzerinden yükleme yapabilirsiniz. İstediğiniz uygulamaları seçtikten sonra , iTunes'da Applications bölümü üzerinden iPhone'a aktarılmasını sağlayabilirsiniz .

  iPhone 2G kullanıyorsanız bu uygulamaları yükleyebilmeniz için yazılım versiyonu 2.0 ve üstü olmalıdır . Bu durumda servislerimizden hizmet alarak güvenli bir şekilde en yeni yazılım versiyonuna sahip olabilirsiniz .  2- Cydia ve Installer

  Özgür yükleme ortamları olarak adlandırdığımız bu seçenekler sayesinde , App Store'da bulamayacağınız esneklikte program ve oyunlara sahip olarak iPhone'unuzu çok daha fonksiyonel kullanabilirsiniz . Örneğin , Apple'ın sunduğu uygulamar içerisinde video kaydı , mms ve çağrı engelleme , sms iletim raporu alma, gelen sms ' i yönlendirme , görünüm-tema değiştirme, arama kayıtlarını teker teker silme , kopyala yapıştır vs. gibi özellikle yokken , Cydia ve Installer üzerinden bu ve benzeri yüzlerce uygulama yüklenebilmektedir. Ayrıca Cydia üzerinden App Store'da ücretli satılan bir çok uygulama ücretsiz olarak yüklenebilmektedir. Bu yükleme ortamlarının iPhone'unuzda olabilmesi için cihazın dosya sisteminin açık olması gerekmektedir. Bu teknik işlem yapılmadan sadece App Store içeriği ile yetinmek durumundasınız . Bu konuda daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 5 Haz 2013
Yükleniyor...