İzmire Yakın Oteller

'Türkiyem' forumunda Aysell tarafından 24 Ara 2011 tarihinde açılan konu

 1. İzmir Otelleri
  İzmire Yakın Oteller


  Akay Garden Resort Otel

  Tesis İzmir ili sınırları içinde ve Çeşme'nin doğal güzellikleri olan Ildir bölgesinde yer alır. Muhteşem küçük adalar ve deniz manzarasına sahiptir. 40.000 m² alan üzerinde Turizm endüstrisine hizmet için kurulmuştur. Hizmet birimleri, otel bölümü ile villa ve apart suitler topluluğundan oluşmaktadır. Konaklama birimleri ve tesisler modern bir mimari tarzda inşa edilmiş, muhteşem bahçeleri, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, parklar, kafeteryaları, restoranı, özel plaj iskelesi ve anfitiyatrosu olan dekoratif bir tatil köyü kompleksi içinde yer alır.

  Sürmeli Efes Otel

  Sürmeli Efes Resort Convention Center Otel'de konaklarken, tarihle doğanın Efes'teki görkemli dansına ve kültürler buluşmasına tanık olacaksınız, zeytin ağaçlarının yeşilliği ile Ege Denizi'nin maviliğinin birbirine karıştığı Selçuk'da keyifli bir tatil geçirmek için, Sürmeli Efes Resort Convention Center misafirlerini bekliyor.

  Richmond Ephesus Resort Otel

  Tarihsel zenginliklerle doğal güzellikleri buluşturan çok özel bir coğrafyadır Ege sahilleri; Richmond Ephesus Resort, işte bu özel coğrafyanın en güzel noktasında yer alır; Göz alabildiğine uzanan Mavi Bayrak'lı pırıl pırıl bir kumsal, içinden çıkmak istemeyeceğiniz tertemiz bir deniz, kapalı ve açık yüzme havuzları, Richmond Ephesus Resort'un ayrıcalıklarından sadece birkaçıdır.

  Kerasus Otel

  Kerasus Otel, Ege'nin sıcak deniz iklimi ve sıcakkanlı, misafirperver insanları ile İzmir Çeşme'de yer almaktadır, üç bin yıllık tarihiyle modern uygarlığın izlerini taşıyan bir liman kentinde hizmet vermektedir; doğa renkleriyle tasarlanmış mimarisi ve sıcak hizmeti ile konuklarını ağırlamaktadır.Ayasaranda koyunda size özel 250 metrelik kumsal, sakız adasına doğru uzanan geniş bir ahşap iskele, 50.000 metrekarelik yeşil alan, doğayla içiçe mavi bayraklı plajı ile huzurlu bir tatil.

  Sisus Otel

  Çeşme'nin en guzel balıkçı kasabası olan Dalyanköy Yat Limanı mevkiinde, muhteşem marina manzarasının eşsiz güzelliğinin doyasıya yaşanabileceği , 6.000 m'lik alan üzerine inşa edilmiştir. Batı felsefesinin semolu Apollon ile doğu felsefesinin sembolü Dionysos...Tıbbın, sanatın, şiirin, sporun, büyük aşkların tanrısı olan Apollon, şarabın, müzik ve eğlencenin tanrısı Dionysos...bulunmaktadır.

  Hanedan Resort Otel

  Hanedan Plajı'ndan güneşin batışını seyretmek olağanüstü bir deneyim, benzersiz bir keyiftir, Ne var ki, güneşe veda etmek günün sona ermesi anlamına gelmiyor, bunun anlamı eğlence dolu bir geceye "Merhaba" demektir; Hanedan Resort, sıcak ve dostça bir hizmet anlayışının hakim olduğu bir aile işletmesidir ve bu anlayış sayesinde tüm misafirler tatillerini huzurlu ve mutlu bir biçimde geçirirler.
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - İzmire Yakın Oteller
 1. Sitem
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,803
 2. EyLüL
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,352
 3. Sitem
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  3,958
 4. Meryem
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,198
 5. Aysell
  Yanıt:
  1
  Gösterim:
  1,603