Jackson'ın cesedine 3 milyar dolar

'Haberler' forumunda Aysell tarafından 3 Tem 2009 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  Rusya'da ünlü prodüktör Aleksandr Valov, "Rus işadamları, Michael Jackson'ın mezarının Lenin'in mozolesinin yanına inşa edilmesi için ailesine 3 milyar dolar vermeye hazır" dedi.

  Rus işadamlarıyla yaptığı görüşmeleri anlatan Valov, "Jackson'ın ailesine bu paranın 2 milyar dolarını bağışlamak ve böylece çocuklarını borçtan kurtarmak istiyorlar" diye konuştu.

  Valov, Jackson'a yakışır bir şekilde Kızıl Meydan'da Vladimir Lenin'in mozolesinin yanında yapılacak gösterişli mezarın, camlar ve değerli taşlarla süsleneceğini belirtti.

  'MÜSLÜMAN GİBİ DEFNEDİLECEK' İDDİASI
  Öte yandan ailesinin, Jackson için İslami kurallara uygun olarak 7 Temmuz'da Los Angeles Staples Merkezi'nde tarihin en büyük cenaze törenini düzenleyeceği iddia edildi. Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai merkezli Al Arabiya TV kanalı ise Jackson'ın cenaze töreninin İslami kurallara göre, Los Angeles'taki dev eğlence- spor arenası Staples Merkezi'nde gerçekleştirileceğini öne sürdü.

  Haberde, geçen yıl İslam dinini seçen Jackson'ın, yeni dinine göre defnedilmeyi istediği, bu nedenle ailesinin böyle bir karar aldığı belirtildi.
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Jackson'ın cesedine milyar
 1. ZeuS
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  680
 2. Elfida
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  700
 3. ZeuS
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,823
 4. Sibel
  Yanıt:
  3
  Gösterim:
  843