Jeff Hardy John Morrison Dünya şampiyonluk maçı 19 Ağustos

'Spor Gündemi' forumunda Dark tarafından 19 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

 1. World Heavyweight Championship


  Jeff Hardy (c) vs. John Morrison Dünya Şampiyonluğu maçı 19 Ağustos

  İlk reklam arasına gitmeden Morrison Jeff'i slingshot ile dışarı yolluyor. Morrison rakibinin üzerine plancha yapacakmış gibi gözüküyor, ancak Jeff'in çekileceğini sezince iplerin dışına iniyor. Morrison'dan rakibinin suratına tekme geliyor, sonra da onun üzerine bir springboard moonsault ile atlıyor. Reklamlardan döndüğümüzde Morrison Jeff'i chinlock ile yormakta. Jeff kurtulup Twist of Fate arıyor, Morrison buna engel olup onu iplere hot shot ediyor. Morrison Starship Pain deniyor, Jeff çekiliyor. Ardından Jeff bu sefer Twist of Fate'i buluyor, ama bu tuş için yetmiyor.


  [​IMG] [​IMG]

  Jeff'ten ikinci iplerden legdrop geliyor, yine iki buluyor. Morrison onun chinlock bağlayışından kurtuluyor ve ofansa geçiyor. Morrison'dan backbreaker, Russian legsweep, sonra da standing backflip moonsault çekiyor, Jeff zar zor tuştan kurtuluyor. Morrison köşede yumruklarla çalışıyor, daha sonra iki isim arasında ikinci iplerde geçen mücadele sonucu iki isim de ring dışına düşüyorlar. Tekrar reklam arasına gidiliyor. Dönülünce iki isim yumruklaşıyorlar, ardından Jeff iplerin dışındaki rakibine sunset flip deniyor, Morrison buna engel olsa da Jeff onu bariyerlere yolluyor. Jeff daha sonra rakibini ringe yollayıp tuş arıyor, ancak iki buluyor.

  İki isim de kakıyorlar, Hardy köşede Whisper in the Wind denemesinde ıskalıyor. Morrison rakibine diziyle çakıyor, sonra da tekmeliyor. Moonlight Drive deniyor ama Jeff karşı koyup suplex çekiyor. Ardından Jeff'ten Swanton Bomb da geliyor ama Morrison tuş olmuyor! Maçta da 21 dakika geride kalmış durumda. Morrison daha sonra Jeff'i tekmeyle köşeye yolluyor, ama Starship Pain denemesinde Jeff bacaklarını kaldırıyor. Jeff'ten Twist of Fate, sonra da yine Swanton Bomb geliyor ve bu sefer tuşu buluyor. Bu başarılı maç 22 dakika sürdü.

  Maçtan sonra CM Punk'ın müziği çalıyor ve kendisi alkışlaya alkışlaya ringe geliyor. Punk mikrofonu alıyor ve konuşmaya başlamış gibi gözükürken birden Jeff'e yumruk geçiriyor! Punk ilerleyen birkaç dakika boyunca Jeff'i bir güzel pataklıyor. Punk ardından mikrofonu tekrar alıp "Gelecek hafta herkes iyi izlesin, çünkü kemerimi geri alacağım" diyor.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 25 Nis 2013
 2. John Morrison Dünya şampiyonluk maçı 19 Ağustos

  Punk ardından mikrofonu tekrar alıp "Gelecek hafta herkes iyi izlesin, çünkü kemerimi geri alacağım" diyor. o biraz zor paylasım icin saol
   
 3. John Morrison Dünya şampiyonluk maçı 19 Ağustos

  Alamadıı Jef hala ŞAMPİYON :D
   
 4. John Morrison Dünya şampiyonluk maçı 19 Ağustos

  CM Punk kadar aşağılık birisi yok.
   
 5. John Morrison Dünya şampiyonluk maçı 19 Ağustos

  Doğru dedinn..
   
 6. John Morrison Dünya şampiyonluk maçı 19 Ağustos

  Doğru Dedin
   
 7. John Morrison Dünya şampiyonluk maçı 19 Ağustos

  Ayhh bizim sitede "Anti Punk" çı :D
   
 8. John Morrison Dünya şampiyonluk maçı 19 Ağustos

  katılıyorum...
   
 9. John Morrison Dünya şampiyonluk maçı 19 Ağustos

  Ahaa kimin kuzeni :f196:
   
 10. John Morrison Dünya şampiyonluk maçı 19 Ağustos

  :d...
   
 11. John Morrison Dünya şampiyonluk maçı 19 Ağustos

  :f196::f196:
   
  Sami bunu beğendi.
Yükleniyor...