Kadınlar günü mesajları eşe

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 1 Mar 2014 tarihinde açılan konu

 1. Eşe kadınlar günü mesajları
  esime-kadinlar-günü-sözleri-.

  Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi kadınlar günün kutlu olsun iyi ki benimlesin aşkım seni çok seviyorum…

  Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki varsın kadınlar günün kutlu olsun birtanem.

  Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutIamam gerek. Bana oIan aşkın ve sabrın için teşekkürIer. Hayatımda sen oIduğun için çok şansIıyım.Kadınlar günün kutlu olsun karıcığım

  Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere Rastladığımsın.. Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen gülücüklere herkesten fazla Layık olduğuna inandığımsın Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

  Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş.. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyiki varsın iyiki benimlesin Herşeyim Seni çok seviyorum.. Canım...Kadınlar günün kutlu olsun..

  Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki varsın..

  Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Kadınlar gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

  Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar!

  Sen benim gün ışığımsın. Kadınlar Günün Kutlu Olsun Aşkım.

  Seni tahmin edeceğin kadar deyiI,tahammüI edemeyeceyin kadar çok…seviyorum.Sana ”Eşim” diye biIdiğim için çok şanslıyım kadınlar günün kutlu olsun aşkım..
   
Yükleniyor...